Психотерапевт онлайн. Консультації з психологом онлайн на Тритфілд

Психолог онлайн та офлайн

Консультації з психологом
з будь-якої точки світу

З 2015 року працюємо з клієнтами більш ніж з 50 країн.
Робимо пошук психолога простішим, а консультації та оплату — зручнішими.

Не працюємо з клієнтами, які підтримують війну в Україні. Слава Україні!

Отримуйте консультації психолога онлайн з будь-якої точки світу

 • Консультації психолога онлайн так само ефективні, як і очні консультації. Це підтверджують дослідження.
 • Онлайн-психотерапія допомагає заощадити час і не переривати роботу через відрядження або подорожі.
 • Якщо у вашому місті немає психологів, що говорять вашою рідною мовою, відеоконсультації — оптимальний варіант.

Обирайте серед перевірених професіоналів

 • Ми гарантуємо, що всі психологи платформи мають профільну психологічну освіту, сертифіковані й мають досвід консультування від 3 років.
 • Психологи Тритфілд працюють із депресивними та тривожними станами, стресом, панічними атаками, консультують щодо криз у стосунках та розлучення.
 • Використовуйте фільтр або напишіть нам — ми допоможемо вибрати.
 • Усі консультації конфіденційні.
Усі візитки

Спілкуйтеся через захищений відеозв'язок

 • Відеосервіс інтегрований у платформу — встановлювати додаткові програми не потрібно.
 • Використовуйте браузер для відеозв'язку з будь-якого стаціонарного або мобільного пристрою.
 • Система відеозв’язку використовує peer-to-peer з’єднання. Це означає, що ви спілкуєтеся з психологом безпосередньо, а відеопотік не проходить через сторонні сервери. Відео неможливо перехопити.

Сплачуйте консультації карткою прямо на сайті

 • Консультації можна сплатити будь-якою банківською карткою Visa або MasterCard.
 • Кошти знімаються тільки після того, як консультація відбулася. Якщо вона не відбулася з вини платформи або психолога — оплата повертається на вашу картку.
 • Оплату обробляє захищена та надійна платіжна система від наших партнерів.
Психотерапія для бізнесу

Психотерапія для бізнесу

Психотерапія за рахунок компанії – спосіб піклування про ментальне здоров'я своїх співробітників. Створіть акаунт компанії, додайте банківську картку та зв'яжіть цей акаунт із особистими профілями ваших фахівців. Так вони зможуть обрати психотерапевта й отримувати психотерапію на Тритфілд з оплатою з картки компанії. Конфіденційно та безпечно.

Оплата психотерапії близьким

Оплата психотерапії близьким

Ми не пропонуємо подарункових сертифікатов, оскільки рішення про початок і тривалість психотерапії має ухвалювати сама людина. Але ви завжди можете оплачувати психотерапію родичу або другу зі свого акаунта на платформі Тритфілд. Вам не треба передавати банківські данні – тільки прив'язати банківську картку і надіслати запрошення.

Ми допоможемо обрати психолога

Якщо у вас є питання про те, як влаштована психотерапія або який психолог підходить під ваш запит найкраще, — напишіть нам, ми будемо раді допомогти.

Коротко опишіть ваш запит, і ми порекомендуємо психолога потрібної спеціалізації. Ми відповімо на всі питання щодо психотерапії, оплати та функціоналу платформи.

Ілля Полудьонний Тритфілд
Ілля Полудьонний
Психолог, психотерапевт, співзасновник Тритфілд
Антон Федорець Тритфілд
Антон Федорець
К.психол.н., пcихотерапевт, співзасновник Тритфілд

Відгуки про терапевтів

Ми в ЗМІ

wasmediawomanuathevillageredbullimiinspiredcosmopolitanplatformaainuamc-todaygrnt-mediaradio-svobodawonderzineprostranstvobazilikinsider

5 фактів про Тритфілд

 • Створений у 2015 році, Тритфілд став першою повноцінною платформою онлайн-психотерапії у східній Європі. Крім того, ми першими зробили закриту реєстрацію для терапевтів, щоб контролювати якість послуг.
 • Ми прагнемо формувати культуру ментального здоров'я, тому близько 30% доходів витрачаємо на створення безкоштовних статей та відеоматеріалів від експертів платформи. Оплачуючи психотерапію на Тритфілд, наші клієнти допомагають розвивати цю культуру.
 • Платформа побудована таким чином, щоб залучати до співпраці виключно досвідчених професіоналів. Так наші клієнти отримують якісні консультації, а довіра до психотерапії як інструменту — зростає.
 • Наші фахівці працюють українською, англійською, російською та грузинською мовами. Ми створюємо мультикультурний проект для людей з усього світу.
 • Засновники Тритфілд — психотерапевти, що добре знаються на особливостях цієї сфери, труднощах і потребах клієнтів. Вся команда Тритфілд має досвід психотерапії: ми віримо в користь інструменту, який пропонуємо своїм користувачам.

Питання та відповіді

За якими критеріями мені обирати психолога?

Дослідження демонструють, що ефективність роботи з психологом на великий відсоток залежить від того, чи склалися терапевтичні відносини, тобто від людського контакту й порозуміння між психологом і клієнтом. Тому при виборі спирайтеся не тільки на формальні критерії (тема, запит, методи роботи), але й на свої відчуття: чи вам подобається ця людина, чи викликає довіру. Докладніше про вибір психолога ми писали у цьому матеріалі.

Як формується ціна на послуги психолога онлайн?

На платформі Тритфілд ціну встановлює сам психолог, і платформа не втручається у цей процес. Ми віримо, що це частина професіоналізму й обов'язків фахівця – самостійно оцінювати свою роботу відповідно досвіду, навантаження та інших чинників. Ми додаємо на Тритфілд тільки досвідчених психологів, намагаючись пропонувати різні цінові діапазони для клієнтів із різними можливостями.

Чи можна записати до психолога родича чи друга?

Ви можете оплачувати психотерапію близькій людині, якщо вона не має такої можливості, для цього на платформі є технічні механізми. Але якщо йдеться саме про запис, то ухвалити відповідне рішення, вибрати психолога та записатися на онлайн-консультацію людина має самостійно. Робота з психологом – індивідуальний процес, і запис на сесію іншої особи суперечить етичним принципам роботи психолога. Але якщо йдеться про сімейну терапію, на такі консультації може записуватися хтось один з пари.

З якими темами працюють психологи Тритфілд?

Із усіма поширеними темами. Це стосунки, професійна самореалізація, емоційні стани (тривога, самотність, депресії, вигорання), кризи й адаптація до змін, материнство й батьківство. На Тритфілд є й фахівці з більш вузькою спеціалізацією, що працюють із розладами харчової поведінки, психосоматикою, проблемами людей із важкими захворюваннями. Повніший список тем можна переглянути у фільтрі на сторінці вибору. Або в біографії у профілі конкретного психолога.

Я не знаю, що говорити, і я дуже хвилююся!

Це нормально! Знайти й окреслити проблему – велика частина роботи із психологом, тому ніхто не очікує від вас, що ви одразу розкладете все по поличках на першій зустрічі. Ви можете відверто сказати, що відчуваєте сором чи тривогу. Можете окреслити в кількох реченнях, що саме вас непокоїть, чому ви звертаєтеся саме зараз, що хотіли б змінити в результаті терапії. Далі розмова потече сама. Також не соромтеся ставити питання психологу.

Чому Тритфілд не призначає психолога?

Зараз на сайті є фільтр, який допомагає відсортувати психолога за темами роботи, віком, використовуваним методом тощо. Ми працюємо над тим, щоб зробити інтерактивну анкету, що буде рекомендувати кількох психологів, що найкраще відповідають вашим запитам. Але ми вважаємо, що "призначати" психолога – не найкраща практика: численні дослідження доводять, що ефективність терапії спирається на людський контакт і терапевтичні відносини, а не тільки на формальні чинники.

Чи проводять психологи Тритфілд консультації для пар?

Так, на платформі є психологи, які проводять консультації для пар. Щоб переглянути список таких фахівців, на сторінці Терапевти відкрийте фільтр на натисніть "Робота з парами" у розділі "Формат роботи". До сімейних психологів онлайн можна звернутися з питаннями конфліктів у родині чи в парі, виховання дітей, сексуального життя, зради чи ревнощів. Зазвичай терапія з парами триває довше, ніж індивідуальна (півтори години замість години).

Як довго треба ходити до психолога?

Це залежить від вашої мети в психотерапії, а також від специфіки запиту й від того, як глибоко ви готові заходити у роботі з психологом. Уявімо, що клієнт боїться попросити про підвищення зарплатні. Локально цей запит можна розв'язати за кілька сесій. Але за цією проблемою, ймовірно, стоїть проблема самоцінності, комунікації, ставлення до себе й своєї роботи, і це впливає й на інші ситуації та стосунки. Робота з причинами й наслідками може зайняти тривалий час, якщо клієнт до цього готовий.

На платформі консультують психологи чи психотерапевти?

Ми використовуємо обидва слова як синоніми, щоб не заплутувати тих, хто поки що не розуміється на тонкощах. З погляду європейського підходу, на Тритфілді працюють психотерапевти — фахівці, які здобули вищу освіту в гуманітарній чи медичній психології, а потім пройшли навчання в одному з напрямів (гештальт, КПТ, психоаналіз тощо). В одній із наших статей ми докладно розбираємо, чим відрізняються психолог, психотерапевт, лікар-психотерапевт та психіатр.

Оберіть терапевта

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся