Про проект

LtQz4myInVMccrPsJmHVonD9ChkCl-E9.png


Важко визначити, коли саме виникла ідея Трітфілда, але абсолютно точно це сталося на колії: літніми вечорами два досить молодих хлопця, сидячи на колії, заворожено обговорювали "кухню" своєї професії. Обидва практикуючі психотерапевти, один - викладач психології та науковий співробітник НДІ, інший - консультант соціальних проектів на ТБ і дельфінотерапевт в минулому. Це був своєрідний ритуал: залізничне полотно проходило точно на кордоні двох районів міста. Чесний паритет. Коли доводилося пропускати нечасті потяги, ми розходилися по різні боки. Було у цьому щось символічне, - про свою територію, абощо. Дивовижний досвід чоловічої близької дружби з наявністю кордонів і особистих позицій. Мабуть, гарні ідеї народжуються саме так.

Під час однієї з таких розмов ми вперше подивилися на психотерапію не зсередини професії, а очима тих, кому вона могла б допомогти. Ми усвідомили, наскільки складно обирати серед величезної кількості психологів, які пропонують свої послуги в мережі. Розбиратися в термінах на дипломах про психологічну освіту і в незрозумілих сертифікатах. Розгледіти свого терапевта у нескінченних онлайн-каталогах сумнівної якості. Робити передплату перших сесій, з побоюванням відправляючи гроші незнайомій людині.

З огляду на потенціал онлайн-терапії і неймовірну свободу, яку вона дає, такий стан ринку психотерапевтичних послуг - соціальний злочин. Адже тисячі людей подорожують світом, живуть за кордоном або в маленьких містах - і всі вони дійсно потребують професійних фахівців, які розмовляють рідною мовою і близькі їм за менталітетом.

Але навіть технічні складнощі тьмяніють у порівнянні з тим, як мало люди знають про сучасну психотерапію. Про те, наскільки величезним є її потенціал. Про те, що психологія - давно вже не суміжна з медициною дисципліна, і ось вже кілька десятиліть - звичайна послуга для людей, які піклуються про себе. Про те, що це найвдаліша в сучасному світі інвестиція у власне здоров'я, і вона окупається десятикратно.

Звичайно, будь-яке обурення рано чи пізно перетворюється на "Якщо тебе так турбує ця проблема, тобі її й вирішувати..." І ми прийняли виклик, намагаючись мислити не як психологи, а як потенційні клієнти. Більше двох років ми аналізували ринок, дивуючись, як багато рішень потрібно переглядати і змінювати. Потім ще два роки ми втілювали наші ідеї у TreatField, створюючи сучасну платформу онлайн-психотерапії, яка дозволяє людям по всьому світі знаходити й отримувати консультації професійних психологів і психотерапевтів найкомфортнішим і найбезпечнішим способом.

Дуже багато на TreatField ми реалізували по-своєму, але саме ці відмінності від інших сервісів і роблять нас тими, хто ми є.


Чим TreatField відрізняється від інших платформ?


Ми зробили закриту реєстрацію

Зараз будь-хто може називати себе психологом або "майстром з усунення негативної енергії" і пропонувати послуги через інтернет. Ми закрили реєстрацію і приймаємо нових терапевтів або за рекомендацією вже діючих, або після заявки і співбесіди. Ми стежимо, щоб терапевти платформи мали вищу освіту і спеціалізацію, серйозний досвід приватної практики, проходили особисту терапію і регулярну супервізію.

Ми не маємо рейтингової системи

Список на сторінці "Терапевти" формується випадковим чином. На TreatField немає штучної конкуренції за рахунок кількості публікацій, накрутки відгуків і коментарів або сплаченого місця в пошуковій видачі.

Ми вирішили проблеми з оплатою

Терапія оплачується карткою Visa або Master Card будь-якого банку світу в кілька кліків. Кошти знімаються тільки коли консультація відбулася, а усі транзакції обробляє компанія, яка відповідає стандартам безпеки Visa і Master Card. Ми ніколи не зберігаємо фінансові реквізити клієнтів на своїх серверах і впевнені в надійності платежів.

Ми зробили власний відеосервіс

Відеозв’язок вбудовано прямо в сайт, і він не вимагає додаткових програм або плагінів. Ми побудували Тритфілд так, щоб відеозапис засобами платформи був неможливий і всі консультації залишалися конфіденційними.
Наша команда:

Anton Fedorets

Co-founder

Illia Poludonnyi

Co-founder

Volodymyr Tochytskyi

Developer

Max Popov

Developer

Bugental The Cat

Editor in chief

Olena Gapak

Editor

Anna Ishenko

Lawyer

Alina Zhischuk

Administrator

Serhii Prystupliuk

Developer

Svitlana Prystupliuk

QA Engineer

Обрати терапевта

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся