Як користуватися
платформою TreatField

1

Оберіть терапевта

 • Зареєструйтеся та зайдіть на сторінку Терапевти.
 • На сайті немає рейтингової системи, тому список формується у випадковому порядку.
 • Використовуйте фільтр за віком, статтю та ключовими темами, щоб спростити пошук.
Як Тритфілд обирає фахівців?

На сайті немає відкритої реєстрації для терапевтів. Це означає, що на платформу потрапляють тільки ті фахівці, у яких ми абсолютно впевнені. Усі терапевти Тритфілд мають профільну освіту, пройшли додаткове навчання в конкретному напрямку психотерапії та мають мінімум 5 років досвіду консультування.

Як мені вибрати терапевта?

На сторінці кожного терапевта є коротка біографія та відеовізитка (кілька візиток ще в процесі запису), щоб ви могли більше зрозуміти про терапевта. Зверніть увагу на основні теми, з якими працює психотерапевт, перегляньте статті та відео фахівця. Не виключено, що хтось з психотерапевтів відразу вам сподобається. Оскільки ми гарантуємо кваліфікацію терапевтів і вам не треба порівнювати їхні освіту та досвід, інтуїція — цілком гідний інструмент для вибору.

Що робити, якщо я не можу вибрати?

Якщо вибрати не виходить, ми відповімо на запитання про психотерапію і допоможемо вибрати терапевта під ваш запит. Напишіть нам на [email protected].

Зареєструйтеся та зайдіть на сторінку Використовуйте фільтр за віком, статтю та ключових темах, щоб спростити пошук
2
Запишіться на консультацію
 • На сторінці обраного терапевта натисніть кнопку "Записатися".
 • Кнопка "Записатися" відкриє вікно запису. Коротко опишіть свій запит і зручний для вас час. Якщо залишаються питання про умови роботи — питайте.
 • Домовтеся про час першої консультації і терапевт сам внесе його до системи. Час буде відображатися у вашому особистому кабінеті в розділі Терапія.
Я ще не готовий записатися, хочу більше зрозуміти про психотерапію

Якщо у вас залишаються питання про формат роботи, ви можете задати їх психотерапевту в особистих повідомленнях або написати нам на [email protected]. На більшість популярних питання про психотерапію ми відповідаємо на нашій сторінці Facebook ось в цьому пості, можете поставити своє питання там.

Хочу записатися, але не можу сформулювати проблему
Це нормально: "неправильних" запитів не буває. Вам не обов'язково описувати проблему з усією чіткістю. Якщо ви просто незадоволені своїм життям або відчуваєте, що щось не так з вашим станом і настроєм — цього достатньо, щоб почати роботу. Розбиратися у причинах і взаємозв'язках, намагатися краще зрозуміти свої почуття — важлива частина психотерапії.
 На сторінці обраного терапевта натисніть кнопку Записатися до терапевтаДомовтеся про час першої консультації і терапевт сам внесе його в систему. Час буде відображатися у вашому особистому кабінеті в розділі Терапія.
3
Cплатіть сесію
 • Поруч із запланованою сесією в розділі Терапія з’явиться кнопка "Оплатити". Така ж кнопка з'явиться на панелі верхнього меню.
 • Сесію можна оплатити карткою Visa або Mastercard. Платіжна система інтегрована в сайт.
 • Кошти не списуються з карти в момент передоплати, а тільки холдуються. Оплату буде остаточно списано після закінчення консультації.
Як працює система оплати?
Найперший платіж може оброблятися кілька годин, тому постарайтеся не оплачувати сесію в останню мить. Коли ви вносите оплату, кошти не списуються з картки остаточно, а "заморожуються" в системі. Якщо сесія відбудеться (або ви пропустите її без попередження) — гроші спишуться. Якщо сесія не відбудеться з вини терапевта — ми повернемо кошти Починаючи з другої сесії, ви зможете оплачувати кілька сесій відразу.
Наскільки безпечна система оплати?
Платформа користується послугами перевіреного платіжного сервісу і не має доступу до реквізитів вашої карти. Детальніше про наш механізм оплати можна прочитати тут
Поруч з призначеної сесією в розділі Терапія з'явиться кнопка Сессию можно оплатить картой Visa или Mastercard. Платежная система интегрирована в сайт.
4
Увійдіть до онлайн-кімнати
 • У призначений час увійдіть до онлайн-кімнати.
 • Браузер попросить доступ до камери та мікрофону комп’ютера, дозвольте їх (налаштування доступу можна викликати ще раз, натиснувши на іконку замочка біля адреси сайту).
 • Онлайн-кімната буде працювати з комп’ютера або з мобільних пристроїв (радимо використовувати браузер Chrome).
Як увійти до онлайн-кімнати з мобільного?

Для роботи з мобільного пристрою використовуйте браузер Chrome. Авторизуйтесь, відкрийте список сесій та натисніть кнопку онлайн-кімнати. Якщо сесія призначена та оплачена, кнопка буде активна і ви зможете увійти до онлайн-кімнати.

Наскільки безпечний відеозв'язок?
Для відеозв’язку Тритфілд використовує технологію, яка забезпечує наскрізне шифрування між вузлами за принципом peer-to-peer з’єднання. Це означає, що ваш браузер або телефон зв’язується з браузером або телефоном терапевта безпосередньо, а відео та аудіо не проходять через сервера-посередники, їх не можна перехопити або підслухати.
 У призначений час увійдіть в онлайн-кімнату Браузер попросить доступ до камери і мікрофону комп'ютера, дозвольте їх

Про наступні зустрічі можна домовитися наприкінці сесії або написавши повідомлення терапевтові.

Про наступні зустрічі можна домовитися наприкінці сесії або написавши повідомлення терапевтові.

Залишилися питання? Напишіть нам [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся