FAQ

Тут ви можете знайти відповіді на найпоширеніші запитання

Що таке Тритфілд?

Тритфілд — онлайн-платформа психології та психотерапії. Клієнти Тритфілд, яким потрібен психотерапевт онлайн, можуть обирати зі списку перевірених фахівців, оплачувати сесії прямо на сайті й отримувати консультації за допомогою відеозв'язку через браузер або мобільний пристрій.
У розділі платформи «Поле» ми зібрали відео і статті на актуальні психологічні теми.

Чим Тритфілд відрізняється від інших платформ?

Створений у 2015 році, Тритфілд став першою повноцінною платформою онлайн-психотерапії в країнах Східної Європи. Крім того, ми першими зробили закриту реєстрацію для терапевтів, щоб контролювати якість послуг.

Платформа побудована таким чином, щоб залучати до співпраці виключно досвідчених професіоналів. Так наші клієнти отримують якісні консультації, а довіра до психотерапії як інструменту — зростає.

Наші фахівці працюють російською, українською, англійською та грузинською мовами. Ми створюємо мультикультурний проект для людей з усього світу.

Засновники Тритфілд — психотерапевти, добре знайомі з особливостями цієї сфери, труднощами і потребами клієнтів. Вся команда Тритфілд має досвід психотерапії: ми віримо в користь інструменту, який пропонуємо своїм користувачам.

Запис до фахівця, процес консультацій і оплата реалізовані максимально просто і безпечно.

Чи ефективна онлайн-терапія?

Усі фахівці Тритфілд — професіонали в галузі практичної психології та психотерапії, які мають відповідну освіту, підготовку і досвід роботи в межах як мінімум одного психотерапевтичного напряму: психоаналіз, гештальт-терапія, когнітивно-поведінкова терапія тощо. Консультації на платформі Тритфілд не передбачають медичних рекомендації або призначення препаратів.

Статистика показує, що популярність онлайн-терапії постійно зростає. Онлайн-терапія розширює можливості клієнта, дозволяючи працювати з фахівцем, який дійсно підходить, і при цьому не бути прив'язаним до конкретного міста.

Ефективність онлайн-терапії підтверджена дослідженнями.

Наскільки консультації на Тритфілд конфіденційні?

Процес терапії повністю конфіденційний. Конфіденційність забезпечується і етичним кодексом психотерапевта, і технічною стороною роботи платформи. Тритфілд використовує протоколи захисту від злому SSL certificates from GeoTrust, відеозв'язок встановлюється між двома браузерами без використання серверів-посередників: ніхто, крім клієнта і терапевта, що знаходяться в онлайн-кімнаті, не може отримати доступ до сказаного.

Наскільки безпечний відеозв'язок?

Платформа TreatField використовує відеозв'язок, який включає пряме шифрування між двома браузерами. Це означає, що відео не обробляється на сторонніх серверах, його можуть бачити лише користувачі, які явно присутні в онлайн-кімнаті. Для парної чи сімейної психотерапії відео проходить через сервер-маршрутизатор, але ніде не зберігається і також передається у зашифрованому вигляді. Це забезпечує безпечний зв'язок у режимі реального часу.

Хто може користуватися платформою?

Платформа не надає контенту, який має явні вікові обмеження. Однак, згідно з Правилами, положенням і умовам роботи платформи, особам до 18 років можна користуватися послугами фахівців тільки за згодою батьків або опікунів. Ця згода має бути висловленою в явному вигляді. Платформа Тритфілд використовує таке обмеження, щоб уникнути непорозумінь, і, не маючи наміру, не порушити закони різних юрисдикцій.

Чи можу я зареєструватися під вигаданим ім'ям?

Якщо ви не хочете вказувати ваше реальне ім'я, використовуйте реєстрацію через електронну пошту, оскільки при реєстрації за допомогою акаунтів в соціальних мережах ваше ім'я на платформі буде збігатися з ім'ям вашого облікового запису.

За бажання ви можете використовувати будь-яке вигадане ім'я та спеціально створену для роботи на платформі ел. адресу. Цього достатньо, щоб користуватися Особистим кабінетом і послугами всіх фахівців.

Чи потрібно мені підписувати якийсь контракт або угоду?

Щоб мати можливість користуватися послугами фахівців платформи, ви повинні підтвердити, що ознайомилися та повністю згодні з Правилами, положеннями і умовами роботи платформи TreatField, поставивши галочку у відповідному полі під час реєстрації.

Як записатися на консультацію?
  1. Увійдіть у свій акаунт на платформі.
  2. Оберіть фахівця на сторінці «Терапевти».
  3. Зайдіть на сторінку обраного фахівця та натисніть «Записатися».
  4. Коротко опишіть свою тему та зручний для вас час.
  5. Відповідь фахівця ви знайдете в розділі «Повідомлення» в меню вашого Особистого кабінету (також повідомлення прийде на імейл).
  6. Поставте фахівцеві усі попередні питання і узгодьте час консультації.
  7. Сплатіть консультацію в розділі «Терапія» вашого Особистого кабінету.
  8. Зайдіть до онлайн-кімнати у призначений час (кнопка для входу знаходиться в розділі «Терапія» вашого Особистого кабінету).
Як проходить консультація?

Консультація проходить в форматі онлайн-відеозв'язку через спеціальну онлайн-кімнату на платформі (за таким самим принципом, як і будь-який онлайн-відеосервіс). Вам не буде потрібно встановлювати спеціальні додатки або програмне забезпечення: для відеозв'язку використовується ваш браузер. Вхід до онлайн-кімнати стане активним у вашому Особистому кабінеті в розділі «Терапія», як тільки ви запишитеся на консультацію і зробите передоплату. Онлайн-кімната запросить доступ до веб-камери та мікрофону, потрібно його дозволити. Щоб ще раз викликати налаштування доступу, натисніть на замочок в адресному рядку браузера.

Як увійти до онлайн-кімнати?

Консультація проходить по відеозв'язку через онлайн-кімнату (за тим самим принципом, що і будь-який онлайн-відеосервіс). Вам не потрібно встановлювати на комп'ютер жодних додаткових програм або плагінів: для відеозв'язку використовується браузер. Іконка онлайн-кімнати з'явиться в розділі «Терапія» вашого Особистого кабінету біля призначеної сесії, коли ви запишетесь на консультацію. Вона стане активною, коли ви зробите передоплату. Сірий колір означає, що кімната не активна. Синій колір іконки онлайн-кімнати означає, що кімната активна і ви можете зайти до неї, натиснувши на іконку в призначений час. Якщо значок сірий, консультація або не призначена, або не оплачена. Якщо консультація оплачена, але зайти до онлайн-кімнати не вдається, зв'яжіться із вашим терапевтом, щоб з'ясувати деталі.

При вході до онлайн-кімнати користувач отримує повідомлення про те, що платформа Тритфілд намагається отримати доступ до камери і мікрофону. Натисніть «Дозволити». Коли ви дозволяєте доступ, на вкладці браузера відображається червона крапка, яка вказує на те, що дозволено доступ до медіа пристроїв.

Щоб відеозв'язок працював, використовуйте Chrome, Opera або Firefox останніх версій.

Для мобільних пристроїв на Android відеозв'язок підтримує браузер Chrome.

Для роботи з iPhone або iPad можна встановити додаток Treatfield через AppStore.

Чи можу я працювати з терапевтом через смартфон або планшет?

Так, для мобільних пристроїв відеозв'язок підтримує браузер Chrome, також можна використовувати Safari на iOS-пристроях. Мета Тритфілд – зробити так, що ваш психотерапевт онлайн був на зв'язку з вами у зручному для вас форматі, де б ви не були.

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся