Зручна оплата

Консультації можна оплачувати одразу на сайті будь-якою дебетової або кредитною карткою Visa або MasterCard.


Оплата без ризику

Як організовано систему оплати на Тритфілд:

1. Ви повинні записатися і попередньо оплатити консультацію, але кошти не списуються з карти негайно , а тільки “холдуються” (сума дорівнює вартості консультації обраного терапевта).

2. Як тільки кошти успішно зарезервовані, ви отримуєте доступ до онлайн-кімнати. (Переконайтеся, що на рахунку є достатня сума.)

3. Після консультації терапевт в своєму особистому кабінеті підтверджує, що сесія відбулася. Після цього зарезервовані кошти буде списано з вашої картки.

Платформа фіксує факт проведення сесії, і якщо ваша сесія насправді не відбулася - ми повернемо гроші.


Холдування коштів

Гроші на вашій картці резервуються на термін до 30 днів без фактичного списання. Платіж проходить тільки після того, як сесія відбулася. Система холдування захищає клієнта від ризику оплатити сесію, якої не було, а терапевта - від недобросовісних користувачів.


Оплата в один клік

Реквізити карти достатньо ввести один раз під час першої оплати. Усі наступні оплати відбуваються в один клік. При цьому ми не зберігаємо ваші платіжні дані: інформація фіксується на рівні систем Visa / MasterCard. Вам потрібно буде ввести тільки код CVV, що знаходиться на зворотному боці картки.


Безпека оплати

Трітфілд співпрацює з компанією яка забезпечує безпеку платежів на рівні міжнародних стандартів Visa / MasterCard.

Платіжна система забезпечує збереження коштів та захист персональних даних за допомогою багаторівневого моніторингу транзакцій. WayForPay перевіряє підозрілі транзакції і автоматично, і вручну, що дозволяє мінімізувати ризик і захистити клієнтів від інтернет-шахраїв.

З будь-яких фінансових питань пишіть на [email protected]

Обрати терапевта

Оберіть терапевта

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся