Юлія Осьмак психологиня

Юлія Осьмак

$50 */ 50 хвилин

Сертифікована гештальт-терапевтка, клінічний психолог-психотерапевт, член Асоціації «РХП: терапія та превенція». Приватну практику веде з 2019 року. Працює у гештальт-підході, консультує у холістичному підході. У гештальті цінує індивідуальний підхід до клієнта та можливість глибоко дослідити його потреби.

У психотерапевтичній роботі цінує структурність, здоровий глузд і скрупульозність у зборі анамнезу та дослідженні запиту. Все це Юлія поєднує з емпатичністю та вмінням витримувати складні переживання клієнта. Проте їй легко працювати з людьми, чия емоційна сфера закрита на початкових етапах терапії.

Працює з підлітками із розладами харчової поведінки. Дорослих консультує при складностях із прийняттям себе, РХП або його ознаках, при тривозі, апатії, вигоранні, кризах у відносинах. Працює з темами сексуальності, взаємин із партнером, жіночою ідентифікацією, проблемами материнства та батьківства. Юлія дає психологічний супровід під час вагітності, пологів, проходження протоколів ЕКЗ. Супроводжує лікування анорексії та булімії.

Joe

I have had over 10 sessions with Yulia. She makes the therapy session very friendly and sharing of ideas and feelings about problems is a two way conversation. I like that she also gives some simple and practical ideas about how to work on your problems and doesn't leave you wondering what to do to help yourself. Highly recommended. Thank you Yulia.
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Стосунки з дітьми, Психосоматика, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Харчова поведінка (РХП), Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська, English
Вік
44
Освіта


III ступінь - Вдосконалення в гештальт-терапії - листопад 2023 - по теперішній час - в процесі навчання.

Спеціалізація "Клінічна психотерапія у гештальт підході" березень 2023 - по теперішній час - в процесі навчання.

Сертифікована у спеціалізації "Сексологія в гештальт підході", 2023 р.

Акредитований гештальт терапевт у Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України НАГТУ, 2022 р.

Сертифікована як гештальт-терапевт НАГТУ, 2021 р.

Магістр "Клінічна психологія та психотерапія", МАУП. 2021р

Сертифікована у спеціалізації "Терапія порушень харчової поведінки в гештальт-підході", 2019 р.


Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Приватна практика починаючи з 2019 р. і до тепер.

Приватна психотерапевтична практика, досвід ведення психотерапевтичних малих груп, семінарів, лекцій, груп підтримки, тощо

Приймаю активну участь у розширенні поінформованості у темі РХП та комплексного підходу до проблеми у ЗМІ.

Членкиня Асоціації лікарів і психологів «Розлади харчової поведінки: терапія та превенція».


Детальніше про терапевта

Моє ім'я Юлія Осьмак.

44 роки, мати сина 20 р. та доньки 13 р., розлучена.

Практикую з 2019 р.

Переважно працюю у довготривалий терапії.

Консультую клієнтів у вузький направленості РХП, сексологія - від 10 сесій. (за потреби саме консультативного формату)

Працюю з дорослими, парами та підлітками з РХП.

Підтримка при складних оперативних випадках - баріатрія, що пов'язані з кардинальною зміною життя.

Гендерних розподілів не маю. Працюю як з жінками так і з чоловіками.

Добре розуміюся у питаннях бізнесу. Легко знаходжу порозуміння з людьми технічного/логічного складу розуму та сприйняття світу.

Особливими є теми материнства, пізнього материнства, супровід учасниць програм репродуктивної тематики та ЕКО.

Комплексний клінічний підхід, особистий досвід проживання тілесних змін та знання у суміжних областях є підґрунтям для сталих змін клієнтів.

Постійне навчання, особиста терапія, особиста супервізія, групова супервізія це мій спосіб кристалізації професійних навичок.


Положення та умови роботи

Права і зобов'язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права і уникнути непорозумінь.

Терапевтичні стосунки - це професійні стосунки

 • Стосунки терапевта з клієнтом є професійними, їх мета - підтримати клієнта в його розвитку і змінах.
 • Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, його надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.
 • Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних меж і дотримання етики. Терапевт не надає клієнту жодних інших послуг, окрім консультаційних, і не отримує жодних послуг від клієнта.
 • Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичними сесіями (вийняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні стосунки з клієнтом в період терапії і кілька років після її закінчення.
 • І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.
 • Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, вправи, обговорення. Але клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися виконувати вправу.

Не ухвалюйте важливих рішень під впливом сильних почуттів, що виникли в ході терапії

 • У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до найрізноманітніших рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не ухвалюйте важливих рішень під впливом емоцій, що виникли в ході терапії.
 • Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати пильність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки і гіпотези. Однак за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.
 • Складнощі в терапії часто є нормальною частиною процесу
 • Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.
 • Якщо ви незадоволені тим, як просувається ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульовані проблеми або на неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес - цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

 • Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп'яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих призначено лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.
 • Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.
 • Терапевт зобов'язаний зберігати вашу конфіденційність
 • Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і за жодних обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).
 • Коли терапевт бере супервізію*, він не використовує ваше справжнє ім'я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (*Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів - в групі фахівців або індивідуально.)
 • Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати несправжнє ім'я.
 • Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов'язаний надати йому правдиву інформацію щодо своїх психіатричних діагнозів, хімічних залежностей і спробах суїциду, якщо вони були протягом останніх п'яти років.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

 • Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в узгоджений терапевтом і клієнтом час. За потреби зустрічі можуть відбуватися частіше.
 • Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов'язується не призначати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасовує зустріч.
 • Сесія (зустріч) триває 60 хвилин.
 • Зміни відносно оплати, часу, частоти зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.
 • Якщо у вас виникло питання щодо процесу вашої терапії і воно не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і поставте його терапевту.
 • Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевту і домовтеся про додаткову сесію.

Скасовуйте сесію мінімум за добу до початку

 • Клієнт зобов'язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не змінюється. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на годинну сесію, призначену на 9:00, вона як і раніше закінчиться о 10:00 незалежно від часу запізнення.)
 • Ви можете скасувати сесію за добу і більше до призначеного часу.
 • Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за 25 години до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.
 • Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте повідомлення платформи Трітфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.
 • Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварій, нещасні випадки), ви не зобов'язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов'язаний попередити за місяць до змін

 • Клієнт зобов'язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі Трітфілд. Наступна сесія оплачується до часу її початку, кошти холдуються платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.
 • Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.
 • Терапевт може підвищити вартість своєї роботи, але зобов'язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

 • Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте клієнт має право закінчити терапію за власною ініціативою в будь-який момент часу без додаткових умов.
 • Терапевт може запропонувати провести одну або кілька фінальних сесій, щоб підбити підсумки. Завершуючі зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.
 • Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але й після її закінчення.
 • Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевта, перш ніж приймати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми - ми готові допомогти

 • Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпано, обов'язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу з терапевтом, ви погоджуєтеся з описаним вище. Якщо у вас з'явилися питання, поставте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся