Корпоративна психотерапія на Тритфілд

Ми додали функціонал, який дозволяє компаніям оплачувати психотерапію своїм співробітникам. Пояснюємо, навіщо бізнесу психотерапія і як це працює.

Навіщо психотерапія бізнесу

Якщо ще десять років тому психотерапія сприймалася як «лікування» чи засіб виходу із кризи, нині вона поступово стає регулярною практикою. Ми підтримуємо свій емоційний стан психотерапією приблизно так само, як підтримуємо фізичний тонус спортом, а інтелектуальний тонус – новими завданнями та навчанням. Якщо корпорація компенсує витрати на спорт та курси англійської, до пакету бонусів можна включити і оплату психотерапії. Тим більше, що у складних та творчих індустріях стосунки в команді та стан кожної людини сильно впливають на результати роботи.

При цьому корпоративна психотерапія не повинна ставати інструментом контролю чи методом «підвищити продуктивність». З одного боку, психотерапія дійсно знаходить проблеми, які забирають енергію, та поступово їх усуває (давні конфлікти, тривога, проблеми зі сном). З іншого боку, компанія може тільки запропонувати співробітникам таку опцію, а про що конкретно вони будуть говорити з терапевтом і яких висновків дійдуть в результаті, — поза зоною контролю компанії.

Як працює психотерапія для бізнесу на Тритфілд

Крок 1. Зареєструватися. Компанія створює акаунт

Щоб почати оплачувати терапію своїм співробітникам, компанія має зареєструватися на платформі (тобто створити звичайний обліковий запис, з якого потім списуватиметься оплата). Цей акаунт може належати вашому ейчару або людині, яка організовує цей процес.

Крок 2. Додати картку

Після реєстрації потрібно перейти у Профіль – Редагувати профіль та прив'язати банківську картку, із якої буде списуватися оплата.

Ми використовуємо процесінг платежів від наших партнері для обробки транзакцій, Тритфілд не має доступу до ваших фінансових реквізитів і ніде їх не зберігає.

Крок 3. Співробітники створюють індивідуальні акаунти

Усі співробітники, які планують проходити психотерапію, створюють свої індивідуальні акаунти на платформі та передають компанії адресу пошти, яку вони використовували при реєстрації.

Психотерапію на Тритфілд можна проходити анонімно, не повідомляючи терапевтові свого прізвища і не вказуючи його в профілі, адреса електронної пошти знадобиться для того, щоб зв'язати ваш обліковий запис з обліковим записом компанії для оплати.

Крок 4. Зв’язати акаунт компанії з індивідуальними акаунтами

Бізнес-аккаунт надсилає запрошення на індивідуальні профілі співробітників (Профіль – Редагувати профіль – Оплачувати психотерапію іншому користувачеві – Додати користувача).


Крок 6. Співробітник отримує та приймає запрошення
Співробітник отримає запрошення та зможе його прийняти. Тепер облікові записи пов'язані.

Крок 7. Співробітник обирає терапевта й записується на консультацію
Коли співробітник оплачуватиме консультацію психотерапевта, він зможе обрати оплату з картки компанії або зі своєї особистої картки.

Компанія побачить у своєму профілі статистику оплат і дати сесій, що відбулися. Компанія не бачить, з яким саме терапевтом працюють її співробітники. Нам важливо дотримуватися етичних принципів психотерапії, насамперед принципу конфіденційності. Тому статистика оплат — єдина інформація, яку ми передаємо профілю, з якого відбувається оплата.

Тритфілд не має технічних можливостей обмежити кількість сесій на місяць або їхню вартість. Тому, якщо компанія хоче встановити такі ліміти, їй потрібно обговорити це зі співробітниками окремо.

Всі клієнти Тритфілд самостійно вибирають, до якого психотерапевта записатися, платформа не призначає психолога. Якщо з вибором виникають складнощі, ми готові допомогти і порадити спеціаліста відповідної спеціалізації.

Напишіть нам, якщо у вас залишилися технічні чи юридичні питання: [email protected]

Оберіть терапевта

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся