Терапевти у навчанні та в процесі сертифікації

Ми сформували окремий список психотерапевтів у навчанні та терапевтів, які завершили навчання і готуються до сертифікації.

Що значить "у навчанні з доступом до практики" і що важливо знати?

1. Терапевти мають профільну вищу освіту й навчаються конкретному напряму терапії.

Терапевти зі списку вже здобули ступінь за відповідною спеціальністю (психологія, соціальна робота) або мають відповідну медичну освіту (клінічна психологія або інтернатура з психіатрії).

Зараз ці терапевти завершують навчання обраному напряму психотерапії (гештальт-терапія, КПТ, психоаналітичні підходи), але ще не пройшли сертифікацію.

Тобто йдеться про людей, які мають достатню теоретичну базу з психодіагностики, розуміють процеси, які відбуваються у психіці, і обізнані щодо основних підходів роботи психолога. Під час навчання конкретному напряму психотерапевти від самого початку програми здобувають практичні навички психотерапії.

2. Ми проводимо співбесіду з усіма новими психотерапевтами платформи.

Перш ніж додати нового фахівця на Тритфілд, ми особисто розмовляємо з ним або з нею, перевіряємо навяність диплома і просимо підписати етичний кодекс.

3. Терапевти у навчання або під час підготовки до сертифікації працюють під супервізією.

Це обов'язкова умова. Супервізія – це регулярні зустрічі з більш досвідченим фахівцем, наставником або тренером програми, під час яких психотерапевт у навчанні обговорює свої кейси (обов'язково зберігаючи конфіденційність, тобто пропускаючи або змінюючи біографічні деталі, за якими можна було б впізнати клієнта). Супервізор допомагає скорегувати курс терапії, якщо це потрібно, і опосередковано створює додаткову безпеку для клієнта.

4. Робота з психотерапевтом у процесі навчання може мати свої переваги.

Йдеться не тільки про нижчі ціни чи відсутність списку очікування. Терапевти, які тільки сертифікуються і починають практику, можуть бути так само корисними для клієнта, як і терапевти з більшим досвідом, – насамперед за рахунок щирої зацікавленості в своїй професії, свіжому і відкритому погляду на кожен кейс, а також завдяки обережності в роботі і розумінню своїх обмежень.


Якщо вам потрібна допомога з пошуком терапевта під конкретний запит, – напишіть нам, ми порадимо.

Терапевти, що готуються до сертифікації

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся