Анна Музалевська – психологиня

Анна Музалевська

$40 */ 50 хвилин

Отримала ступінь магістра зі спеціальності «Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії», пройшла навчання в психоаналітичному методі. Цінує психоаналіз за те, що він вимагає відваги заглибитись у власний внутрішній світ і дістати звідти цінні знання про самого себе. Практику веде з 2019 року. В процесі навчання і підготовки до сертифікації

Анна відкрита та відверта, вона чесно ділиться своїми думками та спостереженнями в ході терапії. Це створює відчуття безпеки і довіри, а також умови для чесності клієнта – з терапевткою та з самим собою в першу чергу.

Допомагає розібратися в своїх емоціях та переживаннях, краще пізнати себе і свій внутрішній світ, пережити ситуації та історії з минулого, які заважають гармонійно жити в теперішньому. Працює з клієнтами, які мають психіатричні діагнози. Працює українською мовою, клієнт може говорити як зручніше, російською або українською.

Поки немає публікацій
Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Профорієнтація, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки, ОКР, ПТСР
Використовувані підходи
Психоаналіз
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська
Освіта

Бакалавр - Київський університет імені Бориса Грінченка, Практична психологія

Магістр - Український Католицький Університет, Клінічна психологія з основами психодинамічної психотерапії

Спеціалізація в методі - Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров'я, напрямок психоаналіз

А також регулярне відвідування професійних конференцій, симпозіумів, семінарів.

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Працюю в психодинамічному напрямі, а саме в психоаналізі. Веду безперервну практику з 2019 року. Суміщаю приватну індивідуальну роботу з практикою в психоневрологічному диспансері в якості психолога-психотерапевта. Маю досвід ведення як індивідуальних психотерапевтичних сесій, так і ведення малих психологічних груп.

Детальніше про терапевта

Я відверта, уважна психотерапевтка, чесно ділюся своїми думками та спостереженнями в процесі нашої роботи. Це створює почуття безпеки та довіри, які необхідні для терапевтичних сесій. Я маю тривалий досвід індивідуального аналізу та психотерапії і знаю, що крок в цю сторону вимагає відваги, аби заглибитись у власний внутрішній світ. Ціную автентичність та щирість, тому з великою цікавістю досліджую разом з клієнтами їхні переживання. Можу допомогти познайомитись із справжнім своїм Я та прийняти себе. Впевнена, що стосунки із самим собою це те, що впливає на усі інші сфери нашого життя.

Працюю з темами міжособистісних стосунків та конфліктів, самооцінкою, зі складними внутрішніми переживаннями, як от тривога, депресивні стани, агресія, страх та інше.


Положення та умови роботи

Я слідую правилу повної конфіденційності та анонімності в своїй роботі.

Сесія триває 50 хвилин, а частота зустрічей має бути регулярною та систематичною, принаймні раз на тиждень.

Безоплатне скасування чи зміна дня або часу призначеної сесії може відбутися не пізніше, ніж за добу до неї. Виключенням можуть бути форс-мажорні обставини, у випадку яких обговорення щодо оплати пропущеної сесії буде відбуватись безпосередньо під час наступного сеансу.

У випадку онлайн роботи, клієнт повинен забезпечити себе приватним, безпечним місцем для проведення сесії, а також якісним відео та інтернет зв'язком, звуком.

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся