Анна Чепелева психотерапевтка

Анна Чепелєва

$50 */ 50 хвилин

Психолог, терапевтка-інтерн в напрямі когнітивно-поведінкової терапії. Пройшла навчальні програми з роботи із посттравматичним стресовим розладом, розладами харчової поведінки, терапії втрати і травми, а також із використання майндфулнес-практик у терапії та консультуванні. Постійно навчається і підвищує кваліфікацію. Напрям КПТ цінує за наукову доказовість і високу ефективність. Приватну практику веде з 2012 року.

Головними цінностями психотерапевтичної роботи називає свободу особистості, довіру, дбайливість і щирість, а також розуміння цілей терапії і правильний розподіл ресурсів. Анна вірить, що кожна людина має величезний потенціал для поліпшення якості власного життя і реалізації своїх цінностей в кожному дні.

Консультує при депресії і тривожних розладах (панічні атаки, підвищена тривожність і фобії), посттравматичних стресових розладах, переживанні горя і втрати. Працює з розладами харчової поведінки. Допомагає навчитися відстоювати особисті кордони, вирішити проблеми емоційної компетентності, саморегуляції і самоконтролю, впоратися з низькою самооцінкою і невпевненістю в собі, підвищити стійкість до стресів.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Фобії, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Харчова поведінка (РХП), Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки, ОКР, ПТСР
Використовувані підходи
КПТ, Схема-терапія
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська
Вік
38
Сертифікати та дипломи

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся