Катерина Калиновська психологиня

Катерина Калиновська

$80 */ 50 хвилин

Приватну практику веде з 2017 року. У роботі поєднує два підходи: гештальт-терапію та реляційний психоаналіз. Перший цінує за свободу і вітальність, за максимальне розкриття особистісного потенціалу клієнта. Реляційний напрям у психоаналізі любить за глибину концептуалізації психотерапевтичного процесу, за нове розуміння позиції терапевта, що припускає емоційну відкритість і можливість спиратися на свою вразливість. Вважає, що психотерапія — це можливість кращого і яснішого контакту з собою, навколишньою дійсністю та іншими.

За відгуками клієнтів і колег, Катерина — стійка, дбайлива, але водночас досить смілива. Вона вміє витримувати і розділяти складні почуття людей, будуючи довіру і створюючи безпечний простір для роботи. Любить працювати глибоко, займатися терапією характеру і базових незадовільних патернів переживання і поведінки.

До Катерини звертаються з тривожно-депресивними станами, ситуаціями втрати сенсу, цілей, задоволення; апатією, панічними атаками і фобіями. Працює з людьми, яким непросто встановлювати особисті кордони і виражати себе; людьми, що мають складності в міжособистісних відносинах (з партнерами, дітьми, батьками, колегами), що знаходяться в ситуації розлучення, розставання, самотності, переживають емоційну залежність. Допомагає людям, які мають в анамнезі досвід насильства (фізичного, сексуального та емоційного), досвід аб'юзивних чи співзалежних відносин, а також тим, що виросли в дисфункціональних батьківських сім'ях. Допомагає впоратися з інтенсивними переживаннями сорому, провини, страху і психічного болю.

Анастасія

Дуже задоволена співпрацею з Катею - чуйний, надійний терапевт, з яким почуваєшся безпечно і бачиш позитивні зміни. Дякую!
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Харчова поведінка (РХП), Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки, ОКР
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, Психоаналіз
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська, English
Вік
39
Освіта

2001-2007 Національний Університет "Києво-Могилянська академія", магістр філософії

2015-2020 Український гештальт-інститут, програма підготовки гештальт терапевтів (програма УГІ стандарт EAGT, 1-2 ступінь). Тренери А. Бичкова, Є. Колесніков, В. Філіпенко

2018 Психіатрична пропедевтика (2018). Тренери І. Майдан, Т. Гончар

2018-2019 Спеціалізація "Ресурси тіла в гештальт-підході" (тілесно орієнтована психотерапія). Тренер В. Крупська

2019-2021 Академія Педагогічних наук України, Університет менеджменту освіти, магістр психології

2019-2021 Київська міжнародна школа реляційного психоаналізу та психотерапії (KISRPP), міжнародна програма по реляційному психоаналізу. Провідні тренери Gila Ofer, Avi Berman, Liat Warhaftig Aran, Ella Stolper, Uri Levin

2020 Сертифікована як гештальт-терапевт. Сертифікуючий тренер Л. Кумпан

2021 Акредитована як гештальт-терапевт ВСППГП "Український гештальт інститут"

2020-2024 Український гештальт-інститут, III ступінь "Удосконалення в гештальт-терапії" (програма УГІ стандарт EAGT). Тренери А. Повєрєннова, В. Кулішов, А. Валамін, Т. Тадика

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Приватна психотерапевтична практика з грудня 2017 року

Детальніше про терапевта

Психотерапія - моя друга професія, обрана максимально усвідомлено після декількох років особистої терапії і розуміння, що це саме те, чим я дійсно хочу займатися, що мене надихає і що вдається.

Я постійно проходжу особисту терапію і навчання з 2015 року.

У моєму до-терапевтичному досвіді - зовні успішна кар'єра в діловій журналістиці і PR; при цьому я переживала глибоку внутрішню кризу, сильну тривожність, панічні атаки та депресивні епізоди. Поява першої дитини дозволила мені доторкнутися до дуже важливих, базових питань людського життя - до питань любові, близькості, глибоких, складних і неоднозначних почуттів. Я переконана, що різні аспекти і способи переживання любові є основними питаннями терапії.

У роботі я уважна, чутлива, включена, витримую і розділяю складні почуття людей, які до мене приходять. Я спираюся на цінності: базову етику, повагу, безоціночність, інтерес до унікальності і досвіду кожної людини. Люблю працювати глибоко, займатися терапією характеру і базових патернів переживання і поведінки, що не задовольняють.

Зі мною як з терапевтом можна говорити про складне, соромне, вразливе, пов'язане з болем, страхом та нестерпністю; а також про інтимне, про бажане, сокровенне і омріяне.

У мене стійка, розвинена приватна практика з 2017 року. До мене в терапію приходять в основному за рекомендаціями клієнтів та колег. Я дуже багато і постійно вчуся; психотерапія вимагає регулярного розвитку себе як фахівця і особистості.

Положення та умови роботи

Права і зобов'язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права і уникнути непорозумінь.

Терапевтичні відносини - це професійні відносини

Відносини терапевта з клієнтом є професійними відносинами, їх мета - підтримати клієнта в його розвитку і змінах.

Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.

Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних кордонів і дотримання етики. Терапевт не пропонує клієнту ніяких інших послуг, крім консультаційних, і не отримує ніяких послуг від клієнта.

Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичних сесій (виняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні відносини з клієнтом в період терапії і кілька років після її закінчення.

І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.

Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, у вправи, в обговорення. У той же час, клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися від вправи.

Не приймайте важливих рішень на хвилі сильних почуттів, що виникли в ході терапії.

У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до самих різних рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не приймайте важливих рішень на хвилі емоцій, що виникли в ході терапії.

Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати пильність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки і гіпотези. У той же час, за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.

Складнощі в терапії часто є природною частиною процесу

Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.

Якщо ви незадоволені тим, як йде ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульовані завдання або неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес - цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп'яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих прописаний лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.

Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.

Конфіденційність - обов'язкова частина психотерапії

Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і ні за яких обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).

Коли терапевт бере супервізію *, він не використовує ваше справжнє ім'я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (* Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів - в групі фахівців або індивідуально.)

Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати несправжнє ім'я.

Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов'язаний надати йому правдиву інформацію про своїх психіатричних діагнозів, хімічних залежностях і спробах суїциду, якщо вони були протягом останніх п'яти років.

Ні терапевт, ні клієнт не має права вести відео або аудіозапис сесії, не повідомивши про це заздалегідь і не отримавши згоди другої сторони.

Під час консультації терапевт організовує простір так, щоб ніхто не міг випадково почути сказане. Клієнт зобов'язується зробити те ж саме. Якщо хтось на стороні клієнта може чути сесію - клієнт повинен повідомити про це.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в обумовлений терапевтом і клієнтом час. При необхідності зустрічі можуть відбуватися частіше.

Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов'язується не призначати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасовує зустріч.

Зміни по оплаті, часу, частоті зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.

Якщо у вас виникло питання про процес вашої терапії і він не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і задайте його терапевту.

Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевту і домовтеся про додаткову сесію.

Клієнт зобов'язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не зрушується. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на годинну сесію, призначену на 9:00, вона як і раніше закінчиться о 10:00 незалежно від часу запізнення.)

Ви можете скасувати сесію за три доби і більше до призначеного часу.

Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за три доби до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.

Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте сполучення усередині платформи Трітфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.

Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварій, нещасні випадки), ви не зобов'язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов'язаний попередити за місяць до змін

Клієнт зобов'язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі ТрітФілд. Наступна сесія оплачується до часу її початку, кошти холдуются платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.

Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.

Терапевт може підвищити вартість своєї роботи, але зобов'язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте, клієнт має право закінчити терапію за своєю ініціативою в будь-який момент часу без додаткових умов.

Терапевт може запропонувати провести одну або кілька завершальних сесій, щоб підвести підсумки. Завершальні зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.

Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але і після її закінчення.

Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевту, перш ніж приймати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми - ми готові допомогти

Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпаний, обов'язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу із терапевтом, ви погоджуєтеся з описаним вище. Якщо у вас з'явилися питання, задайте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся