Ольга Цилінська – психологиня

Ольга Цилінська

$50 */ 55 хвилин

Отримала вищу психологічну освіту, навчалася роботі з психосоматикою, порушеннями прив’язаності, травмами і ПТСР в гештальт-підході. Цей напрям цінує за поєднання глибини та ефективності, за можливість не тільки аналізувати минуле, а й пробувати створювати новий досвід в теперішньому. Приватну практику веде з 2011 року.

Клієнти кажуть, що до Ольги не страшно й не соромно приходити навіть з найтемнішим внутрішнім пеклом. Вона поєднує дбайливість і професіоналізм, завжди залишаючись уважною і людяною. Вміє працювати з глибокими філософськими питаннями — сенсом, свободою, смертністю.

Ефективно працює з проблемами в родині: психогенним безпліддям, труднощами материнства, сімейними кризами і конфліктами. Консультує людей в стані «все гаразд, але радості в житті немає». Тим, хто скаржиться на надмірну агресивність, ревнощі, заздрість, вину або сором, Ольга допомагає зрозуміти причини цих почуттів і навчитися з ними справлятися. Працює з депресіями, ранніми травмами, травмами порушень прив’язаності, а також із наслідками емоційного, фізичного або сексуального насильства.

Поки немає публікацій
Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, Розлучення, Завершення стосунків, Прокрастинація, Вигорання, Стосунки, ПТСР
Використовувані підходи
Гештальт-терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Російська , Українська
Вік
41
Освіта

1.НПУ ім. Драгоманова, Київ - практикуючий психолог

2.Московскій Гештальт Інститут, 2010-2014, EAGT (Європейська Асоціація Гештальт-терапія) Філіпенко В., Бичкова А., Хломов К.

Сертифікований і акредитований гештальт-терапевт ВОППГП (сертифікат № 101010-04).

3.Спеціалізація «Робота з психосоматичними захворюваннями в клінічній гештальт-терапії» 1.5 року (С.Ситнік)

Механізми і стадії соматизации. Оперативне мислення, алекситимия, афективний розсіювання, дезаффектація. Особливості діагностики та варіанти терапевтичної роботи. Приватна псіхосоматологія. Іпохондричний розлад і ін. Теми.

4. Участь у щорічних конференціях і гештальт інтенсиву.

5.Работа з ПТСР

- запобігання і лікування посттравматичного стресового розладу (липень 2015).

- Lectures on psychological support and rehabilitation in French Armed Forces (NATO, NSPA)

- Робота з ПТСР. Психологія гострого горя. Суїцидальний криза. Робота з сім'ями військовослужбовців (29.03.2015 - 23.07.2015)

6.Обученіе супервізії терапевтичного процесу

- Третя супервізійний щабель (Хломов Д., Ситник С, Дихне Е.), 1 рік

- Третя супервізійний щабель (Валамін А., Кулішов В., Поверенова А., Тадика Т.), 4 роки, по наш час.

7.Спеціалізація «Гештальт-терапія з сім'єю», 1.5 року.

Ресурси сім'ї. Етапи розвитку. Чоловіче і жіноче в парі. Конфлікти очікувань і агресія в парі. Сімейні міфи і сценарії, незавершені ситуації минулих поколінь. Сімейні кризи, обмани, зради, хвороби і т.д. Стратегії роботи зі складними сімейними ситуаціями та інші теми.

8.Спецкурс "Гештальт-підхід в роботі з порушеннями прихильності". 1 рік.

Різні типи прихильності. Сепараційний процес з точки зору теорії прихильності. Типи прихильності з дитинства у дорослих відносинах. Специфіка роботи з кожним типом прихильності і інші теми.

9.Практіческій семінар по роботі з травмою насильства і інцестом. Белькіною Ю.

Насильство і його форми.

Інцест як сексуальні зловживання дитиною. Сексуальне насильство над дорослим, явні і приховування форми.

10. Робота з травмами і ПТСР за методом Пітера Левіна Somatic Experiencing (робота через тіло), вед. Галіт Срібняк-Хай, Ізраїль.

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи
 • Приватна пркатика - (індивідуальна і групова) - з 2011р. по т.ч.
 • Практичний психолог в Реабілітаційному центрі для дітей та молоді з психічними та фізичними обмеженнями - 2013-2014р.
 • Гештальт-терапевт в Реабілітаційному центрі «Крок назустріч» - робота з військовими (ПТСР і "травма війни") і їх сім'ями - 2015-2016 р
Детальніше про терапевта

В роботі інтегрую гештальт психотерапію та Somatic Experiencing (робота з травмою через тіло за методом П.Левіна, яка можлива в режимі он-лайн в т.ч.).

Для мене важливий комплексний підхід в роботі. Тому що, наприклад, якщо сім'я звертається, щоб навчиться екологічності в конфліктах, але, виявляється, у одного з партнерів - ендогенная депресія, а у другого - багато, ще з дитинства, пригнічений агресії (яку він проектує на партнера), то перш ніж переходить до нескладне темі екологічності, потрібно подивитися в більш темні місця свого досвіду і переживань.

Положення та умови роботи

Права і зобов'язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права і уникнути непорозумінь.

Терапевтичні стосунки - це професійні стосунки

 • Стосунки терапевта з клієнтом є професійними, їх мета - підтримати клієнта в його розвитку і змінах.
 • Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, його надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.
 • Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних меж і дотримання етики. Терапевт не надає клієнту жодних інших послуг, окрім консультаційних, і не отримує жодних послуг від клієнта.
 • Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичними сесіями (вийняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні стосунки з клієнтом в період терапії і кілька років після її закінчення.
 • І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.
 • Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, вправи, обговорення. Але клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися виконувати вправу.

Не ухвалюйте важливих рішень під впливом сильних почуттів, що виникли в ході терапії

 • У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до найрізноманітніших рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не ухвалюйте важливих рішень під впливом емоцій, що виникли в ході терапії.
 • Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати пильність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки і гіпотези. Однак за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.
 • Складнощі в терапії часто є нормальною частиною процесу
 • Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.
 • Якщо ви незадоволені тим, як просувається ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульовані проблеми або на неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес - цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

 • Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп'яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих призначено лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.
 • Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.
 • Терапевт зобов'язаний зберігати вашу конфіденційність
 • Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і за жодних обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).
 • Коли терапевт бере супервізію*, він не використовує ваше справжнє ім'я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (*Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів - в групі фахівців або індивідуально.)
 • Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати несправжнє ім'я.
 • Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов'язаний надати йому правдиву інформацію щодо своїх психіатричних діагнозів, хімічних залежностей і спробах суїциду, якщо вони були протягом останніх п'яти років.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

 • Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в узгоджений терапевтом і клієнтом час. За потреби зустрічі можуть відбуватися частіше.
 • Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов'язується не призначати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасовує зустріч.
 • Сесія (зустріч) триває 60 хвилин.
 • Зміни відносно оплати, часу, частоти зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.
 • Якщо у вас виникло питання щодо процесу вашої терапії і воно не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і поставте його терапевту.
 • Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевту і домовтеся про додаткову сесію.

Скасовуйте сесію мінімум за добу до початку

 • Клієнт зобов'язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не змінюється. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на годинну сесію, призначену на 9:00, вона як і раніше закінчиться о 10:00 незалежно від часу запізнення.)
 • Ви можете скасувати сесію за добу і більше до призначеного часу.
 • Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за 24 години до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.
 • Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте повідомлення платформи Трітфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.
 • Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварій, нещасні випадки), ви не зобов'язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов'язаний попередити за місяць до змін

 • Клієнт зобов'язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі Трітфілд. Наступна сесія оплачується до часу її початку, кошти холдуються платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.
 • Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.
 • Терапевт може підвищити вартість своєї роботи, але зобов'язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

 • Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте клієнт має право закінчити терапію за власною ініціативою в будь-який момент часу без додаткових умов.
 • Терапевт може запропонувати провести одну або кілька фінальних сесій, щоб підбити підсумки. Завершуючі зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.
 • Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але й після її закінчення.
 • Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевта, перш ніж приймати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми - ми готові допомогти

 • Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпано, обов'язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу з терапевтом, ви погоджуєтеся з описаним вище. Якщо у вас з'явилися питання, поставте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся