Юлія Шеремета – психолог

Юлія Шеремета

$80 */ 45 хвилин

Психолог, юнгіанський психотерапевт. Пройшла додаткове навчання за темою сучасних концепцій психоаналізу, юнгіанської психотерапії для дітей і підлітків. Навчалася у фахівців із Великої Британії та Ізраїлю. Є членом Української асоціації психотерапевтів, West Midlands Institute of Psychotherapy (WMIP, Великобританія), International Association for Analytical Psychology (IAAP). Практику веде з 2012 року.

У психотерапевтичній практиці Юлія пропонує відкриту, сердечну присутність, яка дає змогу висловити свої справжні думки і почуття та розплутати все те, що може здаватися однією великою масою відчаю або депресії, яку важко осмислити чи пояснити. Процес терапії стає внутрішньою мандрівкою самопізнання та особистого сенсу, іноді важкою, але глибоко корисною та унікальною для кожної людини.

Працює з травмами, депресивними станами, проблемами взаємин, горем і втратами. Консультує клієнтів з апатією, вигоранням, відчуттям втрати сенсу життя. Як юнгіанський психотерапевт, у терапії використовує роботу зі снами, дослідження символів, почуттів, фантазій, емоцій і того, як вони можуть бути пов'язані з раннім досвідом.
Поки немає публікацій
Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Профорієнтація, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Харчова поведінка (РХП), Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки, ОКР, ПТСР
Використовувані підходи
Юнгіанський аналіз
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Російська , Українська
Освіта

Отримала вищу освіту в галузі психології і продовжую свій професійний розвиток з наступними компонентами:

- закінчила у 2012 році Київський національний університет імені Тараса Шевченко і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Психологія"

- «Юнгіанський аналіз та сучасні концепції психоаналізу» в Українській групі розвитку IAAP (3,5 роки)

- «Психологічна консультація та юнгіанська психотерапія для дітей та підлітків» ПАДАП (3 роки)

- Психоаналітичне спостереження за немовлятами за методом Естер Бік (2 роки)

- Курси підвищення кваліфікації, проведені Ізраїльською юнгіанською школою

- Програма Рутера з навчання юнгіанському аналізу в IAAP.

Сертифікати та дипломи
Детальніше про терапевта

Я є юнгіанським аналітичним психотерапевтом. Практикую з 2012 року і в даний момент працюю в Україні та Великобританії.

Моя робота охоплює роботу з травмами, депресивними станами, проблемами у взаємини, горем та втратами, різними психічними розладами та численними іншими проблемами. Мої професійні інтереси також включають роботу зі снами, вивчення символів та їх здатність сприяти зціленню.

Як юнгіанський психотерапевт, я дотримуюся психодинамічного підходу, який акцентує на систематичному дослідженні психологічних сил, що лежать в основі людської поведінки, почуттів, сновидінь, фантазій та емоцій, а також на тому, як вони можуть бути пов'язані з раннім досвідом. Це базується на визнанні того, що наша психіка може саморегулюватися, якщо виконуються такі умови:

- чітка, безпечна та конфіденційна терапевтична атмосфера

- наявність чутливої особи

Як терапевт, я надаю час та простір у своєму терапевтичному кабінеті, де людина може безпечно поділитися своїм досвідом та рефлексувати над ним. У мене є досвід роботи з клієнтами онлайн.

Як член UKCP (Спільна рада з психотерапії Великобританії) та рутер IAAP, я дотримуюся їхніх етичних принципів і регулярно перебуваю під професійним наглядом, а також беру участь у міжвидовій групі. Я отримала вищу освіту в галузі психології. З того часу я продовжую свій професійний розвиток, який включає в себе наступне:

- «Юнгіанський аналіз і сучасні концепції психоаналізу» в Українській групі розвитку IAAP (3,5 роки)

- «Психологічна консультація та юнгіанська психотерапія для дітей та підлітків» ПАДАП (3 роки)

- Психоаналітичне спостереження за немовлятами за методом Естера Бік (2 роки)

- Курси підвищення кваліфікації, проведені Ізраїльською юнгіанською школою

- Рутерська програма з навчання юнгіанському аналізу в IAAP.

Членство:

- Акредитована UKCP (Спільна рада з психотерапії Великобританії)

- Член WMIP (Інститут психотерапії Заходного Мідлендса)

- UDG IAAP (Українська група розвитку IAAP)

- УСП (Український союз психотерапевтів)

- ПАДАП (Професійна Асоціація Дитячих Аналітичних Психологів)

Положення та умови роботи

Записи та Конфіденційність

1. Я поважаю, захищаю та зберігаю конфіденційність клієнтів, особисту ідентифікаційну інформацію, отриману під час професійної діяльності.

2. Будь-яка форма публікації клінічного матеріалу відбувається лише за згодою клієнта, зокрема написання статей, книг, клінічних презентацій та інших професійних робіт.

3. Всі записи особистого матеріалу клієнта (історія, факти особистого життя, опис життєвих ситуацій, сновидінь) зберігаються мною протягом 5 років після завершення терапії.

4. Під час роботи з супервізором, яка також є конфіденційною, ідентифікаційні дані клієнта (ПІБ) змінюються.

5. Існують юридичні та етичні обмеження щодо конфіденційності і обставин, за яких конфіденційна інформація може бути розкрита третім особам:

а. За розпорядженням суду

б. Коли безпека клієнта чи безпека інших оцінюється як знаходячись під загрозою, і в цьому випадку Психотерапевт спочатку обговорить з клієнтом свої побоювання. Професійні знання, навички і досвід

1. Я працюю лише в тих формах терапії, в яких пройшла відповідну підготовку та маю досвід. Зокрема, юнгіанська аналітична психотерапія, позитивна психотерапія.

2. Якщо я не маю компетентності допомогти Клієнту в його запиті, то рекомендую іншого фахівця, коли це відповідне чи необхідне.

3. Я забезпечую постійну здатність практикувати, забезпечуючи неперервну професійну освіту та розвиток, достатній для відповідності вимогам UKCP, IAAP, UDG.

4. У роботі я дотримуюся етичного кодексу UKCP, IAAP, UDG

Обмеження роботи, оплата та відміна

1. Тривалість сесії 45 хв. Психотерапевтична робота відбувається на регулярній, щотижневій основі від 1 до 4 зустрічей на тиждень в залежності від цільового завдання в межах роботи.

2. Всі сесії згідно запланованого, згодованого графіку/плану Клієнта оплачуються, включаючи пропуски, за винятком відпустки психотерапевта. За попередньою домовленістю можливо розглянути можливість перенесення часу сесії, якщо є потреба. При перенесенні Психотерапевт пропонує Клієнту принаймні один-два альтернативних часу для переносу. У випадку запізнення Клієнта час сесії не може бути продовжений і завершується в встановленому часі.

3. Соціальні контакти між Клієнтом та Психотерапевтом поза часом сесій будуть обмежені формальним спілкуванням щодо терапії та графіка.

4. Психотерапевт може вести записи про терапевтичну роботу. Практикуючий лікар збирає, зберігає та використовує особисту інформацію, яку надає клієнт, для цілей терапії відповідно до чинного законодавства про конфіденційність, включаючи GDPR та Закон Великобритан

ії про захист даних 2018 року, а також будь-які інші юридичні вимоги, які можуть застосовуватися.

5. У випадку онлайн-терапії Клієнт повинен позбавитися місця проведення сесії для власного комфорту та безпеки.

6. Психотерапевт не може надати невідкладну допомогу, в такому випадку Клієнту слід звернутися до відділення невідкладної допомоги або іншої відповідної служби.

7. Терапевт залишає за собою право переглядати вартість терапії не частіше, ніж раз на рік. Збільшення вартості не може перевищувати 15% від існуючої вартості.

8. Про відпустку Психотерапевт попереджує клієнта принаймні за 2 тижні. У випадку форс-мажорної скасування сесії з боку Психотерапевта, клієнт не сплачує невідбулася сесію, а також наступну після скасованої.

9. Клієнт може завершити терапевтичну роботу в будь-який момент, завчасно повідомивши про це Психотерапевта і відвідавши принаймні одну, останню сесію для завершення психотерапевтичної роботи.

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся