Олена Статник – психологиня

Олена Статник

$50 */ 50 хвилин

Гештальт-терапевтка, приватну практику веде з 2013 року. Пройшла додаткове навчання з роботи з дітьми, підлітками та сім'ями, роботи з травмами розвитку, системної сімейної терапії, роботи з травмою і ПТСР, із гештальт-терапії в роботі з клінічними розладами, роботи з темами сексуальності в гештальт-підході. Цінує гештальт-підхід за простір проживати життя з усіма його викликами і можливостями і за відсутність мети «виправити» клієнта або навчити його жити «правильно».

Колеги і клієнти відзначають, що Олена – тепла і приймаюча терапевтка, з нею безпечно обговорювати навіть найболючіші і важкі теми, їй легко довіритися.

Працює з людьми, які хочуть змінити професію, переживають через невпевненість в роботі, адаптуються до нового колективу або місця проживання. Допомагає батькам надчутливих дітей і дітей, що часто хворіють, а також батькам підлітків. Консультує клієнтів, які переживають особистісну кризу, відчувають себе в глухому куті або відчувають, що життя припинило приносити радість. Працює з проблемами в стосунках, тривожними і депресивними станами.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Співзалежність, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська
Вік
44
Сертифікати та дипломи

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся