Тетяна Тимошенко – КПТ

Тетяна Тимошенко

$110 */ 60 хвилин

Працює психологом з 1997 року. Отримала освіту в кількох психотерапевтичних напрямах, проходила навчання у фахівців США та Європи. Працює в структурованих протокольних підходах: в EMDR і когнітивно-поведінковому (КПТ), які цінує за наукове підґрунтя, потужну доказову базу та здатність лагідно, екологічно і швидко відносно інших напрямів психотерапії привести до результату.

Колеги та клієнти бачать Тетяну спокійною та теплою терапевткою і цінують її структурований підхід. Тетяна знає, як і куди рухатись в терапії разом з клієнтом.

Має великий досвід роботи, працює з дорослими, дітьми і родинами після пережитих травматичних подій, в тому числі насильства, втрати, повернення з війни. Допомагає клієнтам подолати депресію, наслідки травми, тривожні розлади, складнощі у стосунках, кризи, соматичні прояви.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Профорієнтація, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Харчова поведінка (РХП), Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки, ОКР, ПТСР
Використовувані підходи
КПТ, EMDR-терапія, Схема-терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Російська , Українська
Вік
50
Освіта

Психолог, АПН України Донецький ІПОІПП, 2000р

Поглиблене навчання EMDR для супервізорів 2020-2021, європейська акредитація EMDR супервізор, 2021р

EMDR терапія, 2015-2016, EMDR Institut Austria. Європейська акредитація EMDR терапевт, 2018р.

Семінари з EMDR щодо роботи з домашнім та сексуальним насильством, дисоціацією, травматичною симптоматикою дорослих та дітей, втратою, груповими протоколами, депресією, КПТСР тощо, 2018-2023

EMDR терапія з дітьми, червень 2022- 2024

Когнітивно-поведінкова терапія, 2019-2023, УІКПТ

КПТ з сексуальними дисфункціями, Сексуальна реабілітація, 2019, 2023

Схема-терапія, 2017, International Society of Schema Therapy

Когнітивно-процесуальна терапія, 2021

Психодинамічна корекція, 2010

Символдрама (кататимно-імагінативна психотерапія), з 2010, Інститут розвитку символдрами і глибинної психології

Психологічне консультування, 2008

Майндфулнес (курс MBSR) 2020, 2021

Медіація у вирішенні конфліктів, 2015

Психосоматична декомпресія для вироблення стійкості до стресу, 2019, Подолання наслідків стресу через психосоматичні засоби відновлення, 2020

Психологічна робота з втратою, горюванням 2017, 2019, 2022

Подолання психотравми: арт-терапія, альтернативні методи вирішення конфліктів, підтримка у надзвичайному стані, 2017, 2019, 2022

За першою освітою я дитячий психолог, викладач дошкільної педагогіки та психології -Слов’янський ДПІ, 1997р

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Маю понад 25 років професійного досвіду. На сьогодні я не тільки психолог-психотерапевт, а й наставник психологів - супервізор.

Супервізор психотерапевтів EMDR в груповому і індивідуальному форматі. Допомагаю вирішити складнощі у кейсах, обрати протоколи, навчаю роботі з протоколами індивідуальними і груповими, допомагаю концептуалізувати запити, розробити план терапії.

Супервізор психотерапевтів (2023- по теперішній час), психотерапевт (2022-2023) проекту «Аврора» UNFPA для постраждалих від сексуального насильства (СНПК)

Фасилітатор тренера і супервізор навчальних проектів з EMDR для психологів, 2022-2024

Супервізор психологів БФ "Право на захист", 2024

Супервізор психологів (2022 – 2024), психолог (2015-2022) ГО «Проліска»

Ведуча груп підтримки, стабілізаційних груп для фахівців – психологів, волонтерів. Провожу групові, індивідуальні супервізії для фахівців.

Супервізор команди ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України», 2022

Супервізор психологів, методист, психолог програм «Відновлення під час війни», «Незламна мама», 2022

Зовнішній психолог з супроводу національних працівників MSF, 2021,2022

Супервізор команди «СОС дитячі містечка» від ГО «Інститут психології здоров’я», грудень 2022

Тренер навчальних тренінгів для психологів, ведуча інтервізійних групових зустрічей, які працюють з групами батьків, ГО «Волонтер», 2022

Тренер груп відновлення з застосуванням EMDR, авторка і ведуча семінарів, співавторка буклету з техніками ТФ КПТ і EMDR в проектах НУШ для освітян України, 2022-2024

Співавторка реабілітаційних програм для різних категорій населення України, 2022-2024

Тренер, автор навчальних тренінгових програм для психологів, UNFPA, по теперішній час

З 2014 р працювала психологом, психотерапевтом в різних проектах допомоги постраждалим від війни з ГО «ЛаСтрада-Україна», МРЧХЧП з товариством Червоного Хреста України, ЮНІСЕФ, УВКБ ООН з ГО «Проліска», ГО «Волонтер». З 2008 року співпрацюю з ГО «ЛаСтрада-Україна» як тренер щодо попередження насильства, щодо гендерної освіти, з 2015 року співпрацюю з ними як медіатор у вирішенні конфліктів. Маю досвід роботи з дітьми і дорослими.

Працювала в системі освіті, була керівником психологічної служби міста (1998-2019). З 2001 року вела просвітницькі тренінги, викладала на курсах підвищення кваліфікації педагогів і психологів в Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (2001-2019). Паралельно вела приватну практику як психолог, психотерапевт.

Детальніше про терапевта

Працюю в науково-доказових (тобто з доведеною результатами досліджень ефективністю) методах психотерапії: EMDR і когнітивно-поведінковій, які рекомендовані ВООЗ і світовими професійними спільнотами методами першого вибору подолання наслідків травматичного досвіду, психічних розладів. Ці методи є найшвидшими для полегшення стану клієнтів (страхові медичні компанії світу теж так вважають)). Вважаю їх найекологічнішими, коли стикаємося з болем в психотерапії. Інтегрую знання схема-терапії і психодинамічного підходу.

Відповідально ставлюсь до професійних вимог щодо освіти, акредитації і членства в професійній спільноті. Тому є членом професійних асоціацій: EMDR Україна, Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії (УАКПТ), фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій (Ukrainian Society of Overcoming the Consequences of Traumatic Events), ESTSS (міжнародна спільнота травматерапевтів), Національної мережі медіаторів, тренерів ГО «ЛаСтрада-Україна». Керуюсь у роботі етичними нормами, працювала в складі етичної комісії асоціації EMDR Україна. Наразі є членом атестаційної комісії асоціації.

Люблю свою професію! Свідомо обрала її, коли ще поодинокі виші країни готували психологів. Постійно навчаюсь і мені це цікаво! Розвиваюся і вдосконалюю свій професійний рівень, ділюся своїми знаннями як супервізор, тренер, методист, психотерапевт. Систематично отримую супервізії.

Отримую задоволення, коли бачу зміни на краще у своїх клієнтів, коли вони помічають як їхнє життя змінюється на краще.

Мої цінності людини – жити активне життя, пам'ятати про здоров’я, піклуватися про родину. Мої цінності є загальнолюдськими: про прийняття, розвиток і самореалізацію, спілкування... Вважаю важливим, щоб кожна людина, мала настільки якісне наповнене і щасливе життя, наскільки це можливо.

Завдяки своїй роботі допомагаю клієнтам творити щасливе наповнене життя, приймати себе, дбати про себе, будувати стосунок з собою і іншими.Надаю допомогу дорослим, дітям і родинам після пережитих травматичних подій, в тому числі насильства, втрати, повернення з війни. Допомагаю з сексуальною реабілітацією. Працюю з неблагоприємним дитячим, минулим досвідом, КПТСР. Допомагаю вирішувати проблеми і приймати рішення, подолати депресію, тривожні розлади і інші розлади, складнощі у стосунках, кризи.

Положення та умови роботи

Права і зобов'язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права і уникнути непорозумінь.

Терапевтичні стосунки - це професійні стосунки

 • Стосунки терапевта з клієнтом є професійними, їх мета - підтримати клієнта в його розвитку і змінах.
 • Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, його надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.
 • Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних меж і дотримання етики. Терапевт не надає клієнту жодних інших послуг, окрім консультаційних, і не отримує жодних послуг від клієнта.
 • Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичними сесіями (вийняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні стосунки з клієнтом в період терапії і кілька років після її закінчення.
 • І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.
 • Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, вправи, обговорення. Але клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися виконувати вправу.

Не ухвалюйте важливих рішень під впливом сильних почуттів, що виникли в ході терапії

 • У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до найрізноманітніших рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не ухвалюйте важливих рішень під впливом емоцій, що виникли в ході терапії.
 • Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати пильність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки і гіпотези. Однак за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.
 • Складнощі в терапії часто є нормальною частиною процесу
 • Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.
 • Якщо ви незадоволені тим, як просувається ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульовані проблеми або на неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес - цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

 • Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп'яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих призначено лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.
 • Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.
 • Терапевт зобов'язаний зберігати вашу конфіденційність
 • Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і за жодних обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).
 • Коли терапевт бере супервізію*, він не використовує ваше справжнє ім'я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (*Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів - в групі фахівців або індивідуально.)
 • Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати несправжнє ім'я.
 • Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов'язаний надати йому правдиву інформацію щодо своїх психіатричних діагнозів, хімічних залежностей і спробах суїциду, якщо вони були протягом останніх п'яти років.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

 • Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в узгоджений терапевтом і клієнтом час. За потреби зустрічі можуть відбуватися частіше.
 • Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов'язується не призначати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасовує зустріч.
 • Сесія (зустріч) триває 60 хвилин.
 • Зміни відносно оплати, часу, частоти зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.
 • Якщо у вас виникло питання щодо процесу вашої терапії і воно не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і поставте його терапевту.
 • Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевту і домовтеся про додаткову сесію.

Скасовуйте сесію мінімум за добу до початку

 • Клієнт зобов'язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не змінюється. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на годинну сесію, призначену на 9:00, вона як і раніше закінчиться о 10:00 незалежно від часу запізнення.)
 • Ви можете скасувати сесію за добу і більше до призначеного часу.
 • Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за 24 години до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.
 • Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте повідомлення платформи Трітфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.
 • Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварій, нещасні випадки), ви не зобов'язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов'язаний попередити за місяць до змін

 • Клієнт зобов'язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі Трітфілд. Наступна сесія оплачується до часу її початку, кошти холдуються платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.
 • Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.
 • Терапевт може підвищити вартість своєї роботи, але зобов'язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

 • Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте клієнт має право закінчити терапію за власною ініціативою в будь-який момент часу без додаткових умов.
 • Терапевт може запропонувати провести одну або кілька фінальних сесій, щоб підбити підсумки. Завершуючі зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.
 • Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але й після її закінчення.
 • Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевта, перш ніж приймати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми - ми готові допомогти

 • Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпано, обов'язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу з терапевтом, ви погоджуєтеся з описаним вище. Якщо у вас з'явилися питання, поставте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся