Юлія Музика – психологиня

Юлія Музика

$80 */ 50 хвилин

Психолог, гештальт-терапевтка, акредитований супервізор НАГТУ, акредитована у European Association for Gestalt Therapy (EAGT) як терапевтка, ведуча груп, кандидат педагогічних наук. Гештальт-підхід цінує за фокус на теперішньому і можливість подивитися, чим у теперішньому часі підтримується незручна чи неефективна поведінка. А також за рівні партнерські стосунки між терапевтом і клієнтом, без претензій на «експертність» консультанта та пасивність клієнта. Практику веде з 2010 року.

Клієнти і колеги бачать Юлію як структуровану, стійку та чесну терапевтку із гарним почуттям гумору та великим серцем.

Юлія допомагає знайти сенси, опору та ресурси у скрутній ситуації. Працює з кризами і травматичним досвідом, тривогою, депресивними станами, проблемами з самооцінкою, невдоволенням своїм тілом, сексуальністю. Допомагає пройти проблеми у стосунках або невміння їх побудувати, самотність, співзалежність. Має досвід роботи із розладами особистості.

Поки немає публікацій
Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки, ОКР, ПТСР
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, EMDR-терапія
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська
Вік
48
Освіта

1991-1995 Педагогічний коледж, Одеса

спеціальність Початкове навчання

1995 -1998 Південноукраїнський державний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського, Одеса, спеціальність "Початкове навчання і практична психологія"

2004-2008 Аспірантура Південноукраїнський державний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського, Одеса

2009 захист дисертації кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13 00 04 "Теорія і методика професійноф освіти"

2009 - 2010 Програма 1 ступеня «Теорія і практика гештальт-терапії» МГІ (керівники програми - Моховиков Олександр, Повєрєннова Алла)

2010 - 2014 Програма 2 ступеня «Теорія і практика гештальт-терапії» ВОППГП (керівники програми - Моховиков Олександр, Повєрєннова Алла).

2012 - 2013 Спеціалізація «Кризові стани в клінічній гештальт-терапії» (керівники спеціалізації - Моховиков Олександр, Повєрєннова Алла)

2013 - отримання наукового звання доцента (доцент кафедри соціальної роботи та кадрового менеджменту)

2014 - 2016 Спеціалізація «Клінічний підхід гештальт-терапії» (керівник спеціалізації - Дроздова Катерина)

2015 - 2019 Програма 3 ступеня «Удосконалення у гештальт-терапії». ВОППГП (керівники програми - Хломов Данило, Калітієвська Єлена, Ситнік Сергій, Тадика Таїсія).

2016 - 2018 Спеціалізація "Сексологія в гештальт-підході" ВОППГП (керівник програми Якубовская Ірина)

2017 - 2019 Спеціалізація "Терапія розладів харчової поведінки в гештальт-підході" ВОППГП (керівник програми Назаренко Тетяна)

2020 - 2021 Спецкурс "Співзалежність: як працювати з партнерами залежних в гештальт-терапії " МГІ (керівник спецкурсу Гавердовська Поліна)

2021 онлайн-курс «Робота з травмою в SOLWI терапії. Метод десенсибілізації і переробки травм Ф. Шапіро. Модульної-трансформаційний підхід Е. Блейхмар , 50 годин (керівник курсу Бажуріна Вікторія, Спб)

травень 2023 онлайн-курс «Гештальт-терапія розладів особистості», 13 годин (керівник курсу Yudin Andrei, Norway )


вересень 2023 - квітень 2024 онлайн курс «Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості» (керівник курсу Френк Йоманс M. D. Ph D, USA)


Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Працювала в Одеському національному політехнічному університеті на посаді доцента (2005-2018). Викладала загальну психологію, вікову психологію, соціальну роботу, введення у гештальт-терапію, соціальне гувернрство та соціальну педагогіку, керувала бакалаврськими та магістерськими роботами

Психотерапевтична практика від 2010 року.

Детальніше про терапевта

Працюю з кризами і травматичним досвідом. Експерт у сфері сексуальних дисфункцій у чоловіків (СТОСН, еректильні дисфункціі, зниження лібідо тощо) та жінок (діспареунія, вагінізм, аноргазмія та ін). Маю досвід роботи з розладами особистості.


Аккредитований супервізор Національної асоціації гештальт-терапевтів України, акредитований терапевт European Association for Gestalt Therapy (EAGT), кандидат педагогічних наук, доцент (м. Одеса).


Положення та умови роботи

1. Зустрічі 1-2 рази на тиждень, не рідше ніж один раз на тиждень. У Вас буде свій час та графік.

2. Якщо буде необхідність підключати фахівців: невролог, уролог, гінеколог, ендокринолог, хірург, психіатр.

3. Оплата протягом дня.

4. Пропуск оплачується, якщо немає попередження до 18:00 попереднього дня. Якщо правило цього пункту порушую я – наступну зустріч я працюю безкоштовно.

5. Конфіденційність (крім суїциду та порушення КК)

6. Запізнення не враховуються, час не переноситься

7. Правило "стоп" і повага до кордонів

8. Будь-якої миті Ви можете припинити нашу співпрацю. Обов'язково завершальна зустріч. Хоча б одна. Якщо є опір, наприклад, не хочеться або ще щось, все одно приходьте і ми разом розуміємося. Або завішуємо, або вчимося поводитися з почуттями, які «ховаються за опором». Для роботи з іншим психологом терапію також потрібно завершити.

9. Важливі рішення приймаєте через 1-2 місяці, крім випадків, якщо є загроза життю.

10. Щорічно я переглядаю свій гонорар і можу змінювати його у діапазоні 10-15% Попереджаю про це наперед і завжди готова обговорювати

12. Заборонено змінений стан (алкоголь, наркотики). Якщо ви приходите на сесію в такому стані, ми не працюємо, але сесія оплачується

13. Зустрічі відбуваються онлайн і вони мають бути в ізольованому безпечному для спілкування приміщенні без присутності інших людей. Це не може бути громадське місце: кафе, парк чи сквер. Перевірте, що у вас стабільний інтернет, працюють мікрофон та вебкамера. Переконайтеся, що ніхто не зайде до вас під час консультації і що ваша розмова не чути із сусідньої кімнати. Якщо у вас включені спливаючі оповіщення або вібрація, їх краще тимчасово відключити. Дайте собі 15 хвилин до сесії, щоб зібратися з думками та відключитися від робочих та домашніх справ. Постарайтеся спланувати день так, щоб після сесії у вас було 20-30 хвилин без зустрічей і планів.

14. Заборонено завдання собі шкоди, тобто. ви зобов'язуєтесь протягом терміну терапії (обумовлений термін контракту) не робити спроб суїциду та спроб самоушкодження, які б обставини не склалися. У разі нестерпних станів, у крайніх випадках, за нашою окремою домовленістю, ви можете телефонувати або писати мені будь-коли.

15. Bідео-, фото- або аудіозапис сесій заборонено.

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся