Альона Галіцина. Візитка

Альона Галіцина — психологиня, гештальт-терапевтка.

Мене звуть Альона Галіцина, я психотерапевтка, онлайн-терапевтка, веду практику з 2015 року.

Як ти потрапила в професію?

О, це дуже цікава історія, насправді. Тому що мене мама повела до психолога... У мене був дуже важкий підлітковий період, для моєї мами, — і вона мене повела до психолога. І це була перша людина, яка сказала, що зі мною все добре, я нормальна. І тут мене затягнуло до цього усього. Вона мені дала ще якусь літературу, я почала більше дізнаватися про психологію, про те, що це таке. Почала, звичайно, з Фройда. Такі ґрунтовні праці було читати, звичайно, складно, але мене це цікавило. Це допомагало мені тоді розібратися в своїх переживаннях, в своїх якихось складнощах. Найважливіше тут — що тоді, у підлітковому віці, психологія давала мені зрозуміти, що я нормальна, зі мною все ок. Я маю право жити, радіти тощо. Це був ось такий перший дотик до теми психології. Потім я зрозуміла, що мене не відпускає: це затягнуло, стало цікаво досліджувати також інших людей, щось про них розуміти, про їхні особливості, стала цікава психіатрія, — розлади, а не тільки якісь проблеми, вже розлади психіки. І я подумала: «Ну що? Мед. університет?» І я вступила до мед. університету на лікаря-психолога, було дуже цікаво.

В якому напрямі ти працюєш? Розкажи простими словами

Я працюю в гештальт-підході, я гештальт-терапевтка. Це основний інструмент, який я використовую, мені найбільше подобається та свобода, яку дає гештальт. І ось таке особисте ставлення, можливість бути присутнім поруч з людиною, наближатися до неї, цікавитися — і разом проходити якісь складні моменти.

Із якими темами ти добре працюєш?

Я добре працюю з тривожними розладами, з депресивними станами, з життєвими кризами. Мені подобається працювати з питаннями самоідентифікації, вибору шляху, але і з тривогою мені дуже подобається працювати. Мені подобається працювати з самооцінкою. І ще одна тема, з якої я працюю, це тема стосунків — як стосунки в парі, так і стосунки батьків та дитини. Також я працюю з темами психологічних кордонів і сепарації.

Що для тебе психотерапія?

Для мене психотерапія — це, напевно, шлях, який ми проходимо разом з клієнтом. В якихось змінах, в пошуках чогось чесного, справжнього, що є в людині, — і в можливості показати себе справжнього.

Під який саундтрек ти б закінчила фільм про себе?

Напевно, Panic at the disco — High Hopes.

Оберіть терапевта

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся