Ганна Собчак психологиня

Ганна Собчак

$60 */ 55 хвилин

Приватну практику веде з 2018. Пройшла навчання у гештальт-терапії, отримала спеціалізації з роботи із кризами та травмами та комплексним ПТСР. У роботі поєднує гештальт-підхід, психоендокринологію (як поєднання знань про біологічний та психічний бік наших труднощів), коучингові техніки.

Клієнти відзначають здатність Анни бачити людину об'ємно та цілісно, без шаблонів. У психотерапії Анна спирається на девіз «Усе може бути простіше». За її словами, часто за хитромудрими діагнозами стоїть щось просте і людське. Тому «складний погляд» має бути спрямований на клієнта як на особистість в цілому, а от погляд на проблему можна і потрібно спрощувати.

Працює із співзалежною поведінкою, досвідом аб'юзивних стосунків, супроводжує клієнтів у процесі розлучення. Допомагає з проблемою пошуку ідентичності та опор, цілей, смислів. Ефективно працює з підлітками, із якими легко знаходить спільну мову. Має великий досвід допомоги жертвам психологічного насильства.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Адаптація , Стосунки з дітьми, Профорієнтація, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Харчова поведінка (РХП), Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Стосунки, ОКР, ПТСР
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, EMDR-терапія, Схема-терапія, Емоційно-фокусована терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Російська , Українська
Вік
44
Освіта

Магістр психології, Міжрегіональна Академія Управління Персоналом.

Кандидат філософських наук, Полтавський Університет Кооперації та Економіки.

Автор статей, ТВ експерт (якщо, це має значення)

Маркетолог, підприємець (якщо, це має значення)


Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

З 2017 року приватна психологічна практика

Детальніше про терапевта

Мене звати Ганна, я індивідуальний, сімейний психолог, психотерапевт. Веду особисту практику з 2018 року. В роботі використовую інтегративний підхід, в якому спираюсь на гештальт, транзактний аналіз, емоційно-фокусований метод, ЕМДР, коучінг. Мультимодальність допомагає підібрати підхід, оптимальний до кожної людини з будь-яким запитом.

Мій досвід показав, що саме завдяки поєднанню фокусу уваги на психологічних та нейрофізіологічних, гормональних процесах, можна мати повноцінний системний погляд на людину в цілому, а не на окремий симптом та розуміння проблеми.

Спираючись на багаторічний досвід керування власним бізнесом, отримую багато задоволення від роботи з підприємцями, їх командами, колективами. Розумію усі системні та внутрішні процеси як самого керівника, так і його компанії.

Знаходжу спільну мову з підлітками, тому залюбки готова допомогти батькам та самому підлітку.

В терапії будь-якого підходу ціную глибину відносин, компетентність терапевта, безпечність та комфорт, які є умовами для самопізнання, готовність клієнта «працювати» над підвищенням усвідомлення себе, що безпосередньо впливає на вибори та відповідно на життя в цілому.

Моя задача – не «вилікувати» чи «починити» клієнта, а створити такі умови на наших зустрічах,щоб клієнт мав змогу та бажання пізнавати себе, набувати об’ємного погляду на себе, світ та свої труднощі, знаходити опори та ресурси.

Я переконана, що багато речей можуть бути набагато простішими, та мають дійсно прості рішення. За кожним умовним «діагнозом» чи симптомом стоїть щось дуже просте та зрозуміле.

Положення та умови роботи

Права і зобов'язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права і уникнути непорозумінь.

Терапевтичні стосунки - це професійні стосунки

 • Стосунки терапевта з клієнтом є професійними, їх мета - підтримати клієнта в його розвитку і змінах.
 • Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, його надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.
 • Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних меж і дотримання етики. Терапевт не надає клієнту жодних інших послуг, окрім консультаційних, і не отримує жодних послуг від клієнта.
 • Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичними сесіями (вийняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні стосунки з клієнтом в період терапії і кілька років після її закінчення.
 • І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.
 • Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, вправи, обговорення. Але клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися виконувати вправу.

Не ухвалюйте важливих рішень під впливом сильних почуттів, що виникли в ході терапії

 • У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до найрізноманітніших рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не ухвалюйте важливих рішень під впливом емоцій, що виникли в ході терапії.
 • Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати пильність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки і гіпотези. Однак за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.
 • Складнощі в терапії часто є нормальною частиною процесу
 • Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.
 • Якщо ви незадоволені тим, як просувається ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульовані проблеми або на неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес - цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

 • Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп'яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих призначено лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.
 • Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.
 • Терапевт зобов'язаний зберігати вашу конфіденційність
 • Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і за жодних обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).
 • Коли терапевт бере супервізію*, він не використовує ваше справжнє ім'я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (*Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів - в групі фахівців або індивідуально.)
 • Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати несправжнє ім'я.
 • Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов'язаний надати йому правдиву інформацію щодо своїх психіатричних діагнозів, хімічних залежностей і спробах суїциду, якщо вони були протягом останніх п'яти років.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

 • Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в узгоджений терапевтом і клієнтом час. За потреби зустрічі можуть відбуватися частіше.
 • Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов'язується не призначати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасовує зустріч.
 • Сесія (зустріч) триває 60 хвилин.
 • Зміни відносно оплати, часу, частоти зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.
 • Якщо у вас виникло питання щодо процесу вашої терапії і воно не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і поставте його терапевту.
 • Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевту і домовтеся про додаткову сесію.

Скасовуйте сесію мінімум за добу до початку

 • Клієнт зобов'язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не змінюється. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на годинну сесію, призначену на 9:00, вона як і раніше закінчиться о 10:00 незалежно від часу запізнення.)
 • Ви можете скасувати сесію за добу і більше до призначеного часу.
 • Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за 24 години до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.
 • Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте повідомлення платформи Трітфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.
 • Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварій, нещасні випадки), ви не зобов'язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов'язаний попередити за місяць до змін

 • Клієнт зобов'язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі Трітфілд. Наступна сесія оплачується до часу її початку, кошти холдуються платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.
 • Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.
 • Терапевт може підвищити вартість своєї роботи, але зобов'язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

 • Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте клієнт має право закінчити терапію за власною ініціативою в будь-який момент часу без додаткових умов.
 • Терапевт може запропонувати провести одну або кілька фінальних сесій, щоб підбити підсумки. Завершуючі зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.
 • Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але й після її закінчення.
 • Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевта, перш ніж приймати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми - ми готові допомогти

 • Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпано, обов'язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу з терапевтом, ви погоджуєтеся з описаним вище. Якщо у вас з'явилися питання, поставте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся