Марина Кондратенко психологиня

Марина Кондратенко

$60 */ 50 хвилин

Психолог, гештальт-терапевтка, бізнес-тренерка. Пройшла додаткове навчання в галузі управління персоналом, побудови корпоративної культури та PR. Гештальт-підхід цінує за універсальність та творчість. Приватну практику веде із 2017 року.

Колеги та клієнти відзначають у роботі Марини увагу до деталей та вміння добре розуміти контекст найрізноманітніших життєвих обставин.

Працює з репатріантами та мігрантами, які адаптуються до нових умов. Допомагає військовослужбовцям та ветеранам знайти способи проживати складні почуття та повернутися до мирного життя. Консультує підприємців та власників бізнесу, допомагаючи вибудувати стратегію розвитку справи та фундамент корпоративної культури. Працює з питаннями сенсу життя, стосунків з батьками, самостійності та сепарації. Допомагає тим, хто вже отримує медикаментозне лікування психіатричних діагнозів та хоче доповнювати лікування психотерапією для більш тривалого та стійкого ефекту.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Харчова поведінка (РХП), Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Російська , Українська
Вік
34
Освіта
 1. Базова психологічна освіта – Чернігівський Національний Університет імені Т.Г. Шевченка, магістр психології.
 2. Психотерапія:
  Перша сходинка підготовки гештальт-терапевтів у ХІГіП, МІГіП «Введення до гештальт-терапії/гештальт-консультування. Контакт з собою та іншими» — 144 години.
  Друга сходинка підготовки гештальт-терапевтів у ХІГіП, МІГіП «Базовий курс гештальт-терапії» — більш ніж 900 навчальних годин.
  «Лекційний курс з психіатрії для психологів та психотерапевтів» — 30 годин, ВОПП ГП.
  Спеціалізація «Робота з групами» у ХІГіП, МІГіП, 2020-2022
3. Тренерство:


 • «Тренінг для тренерів» – 48 годин. Тренер – Александра Сірош, «Персонал-технології» г. Київ.
 • «Тренінг для тренерів освіти» – 32 години. Центр розвитку обдарованості «Унікум», г. Чернігів.
 • «Практичний бізнес-курс Школа збільшення продажів» — 40 годин. Тренер – Євгеній Котов, Business School Practicum Group, г. Москва.
4. Додатково:


 • Навчальний курс «Основи роботи з метафоричними асоціативними зображеннями» – 16 годин. Асоціація естетотерапії VitaE, м. Київ.
 • Тренінг-семінар «Результативне управління» – 16 годин. Тренер – Александра Сірош, «Персонал-технології» м. Київ.
 • Тренінг «Розвиток управлінської майстерності» – 8 годин, тренер Щербина Ольга, Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs].
 • Тренінг «PR і корпоративна культура» – 8 годин, тренер Світлана Любченко, м. Київ.
 • HR-практикум: управління персоналом за корпоративною моделлю компетенцій» – 8 годин, г. Київ.
 • Конференція-тренінг «Психологічна підтримка учасників бойових дій, інвалідів війни, членів родин загиблих воїнів» – 16 годин, г. Чернігів.
Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Як психолог консультую з 2018 року, з 2020 року маю приватну психотерапевтичну практику.

В період з 2012 по 2020 роки практикувала бізнес-консультування та тренінгову діяльність. Експертні теми: особиста ефективність, продажі, управління.

Детальніше про терапевта

Незалежно від запиту та життєвих обставин, що привели клієнта до мене на сесію, я працюю в рамках його користі та потреб.
Це не значить, що я абсолютно в будь-якій ситуації згодна з клієнтом та прийму його точку зору як власну.
Мова про те, що маючи власний погляд на світ я здатна його не нав’язувати та щиро цікавитися людиною навпроти. ЇЇ ситуацією, поглядами, почуттями, складнощами, що виникли.

Моя робота полягає в тому, щоб допомогти людині поряд усвідомити її бажання та потреби. В тому, щоб помітити чого не вистачає та чого нестерпно багато. В тому, щоб дослідити, чим людина зупиняє себе від бажаного. В тому, щоб знайти оптимальний спосіб отримати бажане.
І, кінець кінцем, у тому, щоб просто бути поряд 50 хвилин.

Можливо, вам здається, що цього нікчемно мало для вас з вашим запитом. І для декого це дійсно так.
Для інших це – можливість змінити життя.

Положення та умови роботи

Права і зобов'язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права і уникнути непорозумінь.

Терапевтичні стосунки - це професійні стосунки

 • Стосунки терапевта з клієнтом є професійними, їх мета - підтримати клієнта в його розвитку і змінах.
 • Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, його надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.
 • Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних меж і дотримання етики. Терапевт не надає клієнту жодних інших послуг, окрім консультаційних, і не отримує жодних послуг від клієнта.
 • Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичними сесіями (вийняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні стосунки з клієнтом в період терапії і кілька років після її закінчення.
 • І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.
 • Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, вправи, обговорення. Але клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися виконувати вправу.

Не ухвалюйте важливих рішень під впливом сильних почуттів, що виникли в ході терапії

 • У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до найрізноманітніших рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не ухвалюйте важливих рішень під впливом емоцій, що виникли в ході терапії.
 • Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати пильність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки і гіпотези. Однак за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.
 • Складнощі в терапії часто є нормальною частиною процесу
 • Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.
 • Якщо ви незадоволені тим, як просувається ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульовані проблеми або на неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес - цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

 • Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп'яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих призначено лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.
 • Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.
 • Терапевт зобов'язаний зберігати вашу конфіденційність
 • Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і за жодних обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).
 • Коли терапевт бере супервізію*, він не використовує ваше справжнє ім'я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (*Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів - в групі фахівців або індивідуально.)
 • Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати несправжнє ім'я.
 • Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов'язаний надати йому правдиву інформацію щодо своїх психіатричних діагнозів, хімічних залежностей і спробах суїциду, якщо вони були протягом останніх п'яти років.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

 • Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в узгоджений терапевтом і клієнтом час. За потреби зустрічі можуть відбуватися частіше.
 • Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов'язується не призначати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасовує зустріч.
 • Сесія (зустріч) триває 60 хвилин.
 • Зміни відносно оплати, часу, частоти зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.
 • Якщо у вас виникло питання щодо процесу вашої терапії і воно не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і поставте його терапевту.
 • Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевту і домовтеся про додаткову сесію.

Скасовуйте сесію мінімум за добу до початку

 • Клієнт зобов'язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не змінюється. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на годинну сесію, призначену на 9:00, вона як і раніше закінчиться о 10:00 незалежно від часу запізнення.)
 • Ви можете скасувати сесію за добу і більше до призначеного часу.
 • Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за 24 години до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.
 • Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте повідомлення платформи Трітфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.
 • Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварій, нещасні випадки), ви не зобов'язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов'язаний попередити за місяць до змін

 • Клієнт зобов'язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі Трітфілд. Наступна сесія оплачується до часу її початку, кошти холдуються платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.
 • Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.
 • Терапевт може підвищити вартість своєї роботи, але зобов'язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

 • Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте клієнт має право закінчити терапію за власною ініціативою в будь-який момент часу без додаткових умов.
 • Терапевт може запропонувати провести одну або кілька фінальних сесій, щоб підбити підсумки. Завершуючі зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.
 • Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але й після її закінчення.
 • Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевта, перш ніж приймати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми - ми готові допомогти

 • Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпано, обов'язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу з терапевтом, ви погоджуєтеся з описаним вище. Якщо у вас з'явилися питання, поставте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся