Психолог Майя Котельницька. Візитка

Майя Котельницька — психолог, гештальт-терапевтка.

Мене звуть Майя Котельницька, я займаюся психотерапією та онлайн-терапією, практику веду з 2018 року.

Як ти потрапила в професію?

Я займалася своїм бізнесом, перша освіта у мене художня. Потрапила я в професію так: я працювала з людьми і зовсім не розуміла, що їм потрібно, як їм це давати — я начебто все роблю, а хтось незадоволений. Чому так відбувається? Я вирішила, що психологія мені допоможе з цим розібратися, але з часом я так захопилася, що зрозуміла, що мені взагалі подобається психотерапія. І мені хочеться працювати з однією людиною одну годину, а не з 20 людьми весь день. Я пішла зі своєї професії, залишила її як хобі і стала займатися психотерапією.

У якому напрямі ти працюєш? Розкажи простими словами

Я працюю в гештальт-підході. Гештальт-терапія — це, перш за все, про стосунки. Це про стосунки клієнта з терапевтом і про стосунки клієнта з його оточенням.

Із якими темами ти добре працюєш?

З різними клінічними історіями, з людьми, які приймають медикаменти на постійній основі, працюю у зв'язці з психіатром. Також я працюю з ЛГБТК ком'юніті. Я працюю з розладами харчової поведінки. Мені особливо подобається працювати з творчими людьми, я можу сказати, що я теж творча людина і я точно розумію, з чим стикаються творчі люди і багато з цим працюю. З творчою ідентичністю, яка також стигматизована в нашому суспільстві.

Що для тебе психотерапія?

Психотерапія для мене — це можливість мати поруч людину, на яку можна спертися, щотижня. Це спокійне безпечне місце, де ти завжди відчуваєш прийняття.

Під який саундтрек ти б закінчила фільм про себе?

Це The White Stripes — Seven Nation Army.

Оберіть терапевта

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся