Олена Бранте юнгіанський аналітик

Олена Бранте

$70 */ 50 хвилин

Юнгіанський аналітик. Цінує юнгіанський аналіз за глибину роботи з несвідомим і за ті можливості для трансформації, які він відкриває. Приватну практику веде з 2012 року.

Клієнти і колеги цінують професійну інтуїцію Олени та її здатність знаходити неочевидні зв'язки між розрізненими феноменами. У роботі використовує сни, малюнки, міфи та образи. Олена вірить, що клієнти приходять у психотерапію, щоб дізнатися про себе те, чого вони не знають, але що продовжує впливати на їхнє життя.

Працює зі стресом, психологічними травмами, досвідом аб’юзивних чи співзалежних відносин. Консультує при депресивних станах. Допомагає пройти період втрати і горювання, кризи у стосунках чи розлучення. Працює з питаннями самооцінки, ідентичності, самореалізації, імміграції та адаптації при переїзді. Консультує батьків щодо складнощів у стосунках з дитиною. Працює українською, російською, англійською мовами.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Співзалежність, Психосоматика, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Стосунки, ОКР, ПТСР
Використовувані підходи
Юнгіанський аналіз
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська, English
Освіта

Отримавши академічну освіту у Київському національному універвитеті імю Т.Г. Шевченка, я продовжила його низкою терапевтичних та аналітичних пофесійональних програм:

— Основи анатілтичної програми ті сучасного психоаналізу (Міжнародна асоціація аналітичної психології (IAAP), Київ).

— психологічне консультування та юнгіанська психотерапія дітей та підлітків (Українська група развитку IAAP / Професійна асоціяація дитячих аналітичних психологів, Київ).

Спираючись на ідеї З. Фройда та К.Г. Юнга, а також рухачись шляхом власних спостережень та дослідів, я включаю до практики актуальні клінічні здобутки аналітичної психології, інтенсивної психодинамічної психотерапії,теорії прив'язаності,теорії об'єктных стосунків, міжособистісного психоаналізу, та психоаналізу стосунків, нейропсихології, сенсоримоторної психотерапії.

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Я працюю у приватній психотерапевтичній практиці з 2013 року

Детальніше про терапевта

Травма, диссоціація, еміграція, психоз, психотичні зриви, феномен душевної хвороби, феномен таланту та и обдарованості

Положення та умови роботи

Тривалість роботи 50 хвилин у один і той самий день тижня.

Початок роботи найчастіше складають декілька зустрічей, які йдуть одна за одною чи через короткий проміжок часу. Під час цих зустрічей ми познайомимося один з одним. Ми познайомимося більш глибоко з причинами вашого звернення, ми з увагою поставимося до динаміки нашої взаємодії. Ми обговорюємо усі питання з яких починається велика робота.

Позаяк кожна людина розвивається індивідуальним та унікальним способом, то темп та рит просування з'ясується з часом, уже в роботі.

Частота зустрічей буде регулюватись індивідуально під вас від одного до п'яти раз на тиждень.

Зазвичай це робота з відкритою датою завершення, але можлива і більш інтенсивна, обмежена рамками часового проміжку форма взаємодії, найчастіше така робота фокусована на усуненні симптомів. Для пропрацювання причин, утворюючих симптом, необхідно більше часу.

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся