Психолог Олена Бранте. Візитка

Олена Бранте – аналітично-орієнтований психолог.

Мене звуть Олена Бранте, я аналітично орієнтований психолог і веду приватну практику з 2010 року.

Як ти потрапила у професію?

Через інтерес. Спочатку мені було цікаво, психологія була мені цікава, починаючи зі свідомого віку. Потім я зібралася вступати, потім, після 20 років, був момент, коли я збиралася вчитися, але в мене виникли деякі особисті обставини, і я забула. Про те, що я ходила на співбесіди, про те, що у мене висіли програми курсів, 3-річний курс, він прямо висів у мене перед очима над письмовим столом, — я забула про це. Це класичне витіснення, про яке всі жартують. Потім минуло ще кілька років і я потрапила в особисту терапію, її я продовжила і після. Це загалом штука, яка супроводжує аналітичного психолога або юнгіанського аналітика все життя. Там я вже розібралася з певними труднощами, які я мала. Я відчула неймовірне полегшення, впевненість, і я почала вчитися. Досі вчуся.

В якому напрямі ти працюєш? Розкажи простими словами

Психоаналітичний підхід, юнгіанський аналіз. Чим він відрізняється від інших видів психоаналізу? Юнг говорив «мене не так вже й хвилює, що з вами сталося у минулому, для мене важливо, що з вами відбувається зараз». Він мав на увазі, що ті труднощі, з якими ми зустрілися, починаючи з народження, вони дуже важливі, вони впливають, безумовно, на нас. Але вони не визначають наше життя в цілому, не визначають наше майбутнє, не мають над нами влади, якщо ми не даємо їм цієї влади. Тобто ми можемо звернутися до самих себе, налагодити цей зв'язок із самим собою, прожити своє власне життя. Це звучить дуже коротко і просто, але це не так легко зробити.

Із якими темами ти добре працюєш?

Все, що стосується стосунків, самопізнання. Стосунків будь-яких: із собою, з роботою, з партнерами, з дітьми, зі світоглядом, із цінностями. Це теж стосунки. Якщо описати якимись клінічними термінами — це депресія, тривога. Це розлучення, проблеми з дітьми, самовизначення, саморозуміння, питання «хто я і навіщо я?».

Що для тебе психотерапія?

Зустріч із собою, знайомство із собою. Можна ще по-іншому сказати: припустімо, людина живе в квартирі, в будинку і вона знає, що там десь зарито скарб, — мільйони-мільйони золота, все що завгодно, але вона не знає, як його знайти. Терапія та контакт із собою допомагають знайти ці скарби всередині.

Під який саундтрек ти закінчила б фільм про себе?

Brainstorm — Četri krasti

Оберіть терапевта

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся