Оксана Істоміна Гербер гештальт-терапевтка

Оксана Істоміна Гербер

$40 */ 50 хвилин

Приватну практику веде з 2017 року. Працює в напрямі гештальт-терапії та у системному сімейному підході. Пройшла додаткове навчання на спеціалізаціях із вікових криз і гештальт-психотерапії залежної поведінки.

Колеги та клієнти цінують Оксану як стійкого і стабільного професіонала, на якого можна покластися. Оксана некваплива і терпляча, з повагою ставиться до темпу клієнтів.

Ефективно працює зі складними сімейними ситуаціями, допомагаючи налагодити стосунки з батьками, в парі або з дитиною-підлітком. У такій роботі використовує генограму (аналог генеалогічного дерева, на якому записують не тільки історію родини, але і ролі, відносини і проблеми між членами родини з кількох поколінь). Допомагає розшифрувати сімейні історії та сценарії, що заважають жити в сьогоденні. Консультує жінок, що намагаються повернути віру в себе після розриву стосунків. Працює з дорослими людьми, чиї батьки були алкоголіками (ДДА). Допомагає емігрантам адаптуватися до нового місця проживання.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Співзалежність, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Тривога, Завершення стосунків, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Російська , Українська
Вік
43
Освіта

2015- Інститут перепІдготовки і підвищення кваліфикаціі Національного педагогічного університету М.П. Драгоманова, спеціальність "Психологія".

2016-підвищення кваліфікаціі Національна академія педагогічних наук Украіни.

2017- спеціалізація "Теорія розвитку в гештальт підході: вікові кризи".

2018- спеціалізація "Гештальт-психотерапія залежноі поведінки".

2018-сертифікований гештальт терапевт "Московський гештальт інститут" .

2021- спеціалізація "Гештальт-терапія і системний сімейний підхід в работі з сім"єю".

2021-акредитаваний гештальт тераревт ВОППГП.

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Початок практики 2017 рік.

Детальніше про терапевта

Психолог, акредитавний гештальт терапевт ВОППГП. В основном працюю онлайн. Використовую системний сімейний підхід в работі з клієнтами. В практиці спираюсь на теорію развитку, розумію в вікових кризах. Допомогаю вирішувати складні сімейні задачі, умію знаходити ресурс, стійка і терпляча. Вмію чекати, цю властивість рахую важливою в работі психотерапевта. Допомогаю жінкам повернути віру в себе. Адаптація к еміграціі. Міняла сфери діяльності, працювала в колективі і сама.

Положення та умови роботи

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся