Оксана Завитаева психотерапевтка

Оксана Завітаєва

$50 */ 50 хвилин

Психологиня, сертифікована гештальт-терапевтка. У роботі використовує два підходи: гештальт-терапію і техніки КПТ. Перший цінує за цілісне та об'ємне знання про себе, другий — за структуру, доведену ефективність та розуміння зв'язку між способом мислення та поведінкою людини.

Колеги та клієнти зазначають, що в роботі Оксана — чуйна, дбайлива та підтримуюча. Свою роботу вона будує за принципами прийняття, взаємної поваги, безпеки, співробітництва.

Ефективно працює з травматичним досвідом, питаннями самооцінки, невпевненістю в собі, самокритикою, почуттям провини та сорому, складнощами у стосунках та з вибудовуванням кордонів. Допомагає зрозуміти свої емоції, навчитися розпізнавати свої потреби та підтримувати себе у їхній реалізації. Працює з клієнтськими запитами щодо підвищеного рівню тривоги, панічних атак та депресивних станів.

Александр Можин

Дякую Оксані за уважність, професійну підтримку та компетентний фідбек!

Досвід терапії з Оксаною допоміг мені розібратися з моїми запитами, знайти відповіді та здобути навички, що значно підвищили якість життя

Дуже рекомендую не вагатись та звертатись до Оксани Завітаєвої за якісною терапією та щирою підтримкою!

Денис

Хочу висловити щиру подяку Оксані за її надзвичайну чутливість та бажання вирішення проблем.

Це було моє перше звернення до психотерапевта, оскільки раніше думав, що вони просто скажуть мені те, що я і так знаю. Але як же я помилився.
Звертався з проблемою самооцінки, нездоровою проекцією думок на інших та постійною "накруткою" з приводу та без.

Впродовж всіх сесій Оксана була дуже уважна навіть до дрібних незначних жеталей і було видно, як вона намагалась занурити все глибше, щоб знайти причину всіх проблем. Спілкування було надзвичайно легке - дуже багато чого зміг розказати, чого й досі не можу найближчим людям.

Я не знаю, що такого магічного зробила Оксана - наче, говорили про очевидні речі, але після кількох сесій я особисто та Оксана в тому числі бачили значні успіхи. Те, що колись було для мене великою проблемою, зараз дрібниці, на які я навіть увагу не звертаю.

Оксана допомогла не тільки зрозуміти причину конкретного моменту в житті, а навчитися розпізнавати схожі проблеми у майбутньому.
І навіть якщо складно відкинути якусь проблему одразу, то які дії робити, щоб її вирішити.

Після шести сесій я став реально більш впевнений у собі, не задумуватись, що про мене можуть подумати інші (в здорових рамках), вміти здорово підходити до проблем та їх вирішення і навіть трохи допомагати близьким, адже у них присутні майже ті самі проблеми. І цікаво спостерігати на прикладі інших проблеми, які ти зміг вирішити.

При будь якій потребі в допомозі обовʼязково буду звертатись до Оксани!

Yevhen Ablets

Оксана — чутливий психолог. Я звернувся з проблемою низької самооцінки, певного страху творчого процесу (багато самокритики та очікування визнання від оточуючих), подавлена активність. Я сам частково займався рефлексією і вивчанням психології. Але робота зі спеціалістом — інша річ, коли є професійний погляд на питання зі сторони. Разом ми опрацьовували і розбирали різні життеві ситуації, які мене турбували, з якими я не міг впоратися і об’єктивно сприйняти.

Одне з основних простих і ефективних відкриттів на наших заняттях було те, що можна просто спостерігати себе і відмічати що відбувається, без всякого внутрішнього насилля та тиску (як треба, що я щось не проконтролював, що щось не так). Це мені допомогло відчути себе легше і почати займатися творчістю.

Щиро вдячний за наші заняття та суспільно зроблену роботу!

Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Адаптація , Співзалежність, Психосоматика, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, КПТ
Формат роботи
Індивідуально
Працює з мовами:
Російська

Магістратура по психології:

  • Мукачевський Державний Університет, психолог, викладач психологічних дисциплин, 2018 г.;
Додаткова освіта в сфері психотерапії:
  • Московський Інститут Гештальта та Психодрами (МІГтаП), Київський Інститут Гештальта та Психодрами (КІГтаП). Спеціалізація: Гештальт-консультування (I ступінь), 2017 г.;
  • Московський Інститут Гештальта та Психодрами (МІГтаП), Київський Інститут Гештальта та Психодрами (КІГтаП). Спеціалізація: Гештальт-терапевт (II ступень), 2019 г.;
  • Український Інститут Когнітивно-Поведінкової Терапії (УІКПТ), 2022 г.; (4-річна навчальна програма).

Для надання кваліфікованої допомоги, я проходжу особисту терапію та супервізію.

Оксана Завитаева психологиня

Диплом магістра про вищу освіту

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат МІГтаП: Гештальт-консультування (I ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат КІГтаП: Гештальт-консультування (I ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат МІГтаП: Гештальт-терапевт (IІ ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат КІГтаП: Гештальт-терапевт (IІ ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Робота з травмою насилля та інцестом в методі гештальт терапії

Оксана Завитаева психологиня

Український Інститут КПТ: допуск до клінічної практики в методі КПТ

Оксана Завитаева психологиня

Український Інститут КПТ

Приватна психологічна практика з 2017 року по теперішній час.