Оксана Завитаева психотерапевтка

Оксана Завітаєва

$50 */ 50 хвилин

Психологиня, сертифікована гештальт-терапевтка. У роботі використовує два підходи: гештальт-терапію і техніки КПТ. Перший цінує за цілісне та об'ємне знання про себе, другий — за структуру, доведену ефективність та розуміння зв'язку між способом мислення та поведінкою людини.

Колеги та клієнти зазначають, що в роботі Оксана — чуйна, дбайлива та підтримуюча. Свою роботу вона будує за принципами прийняття, взаємної поваги, безпеки, співробітництва.

Ефективно працює з травматичним досвідом, питаннями самооцінки, невпевненістю в собі, самокритикою, почуттям провини та сорому, складнощами у стосунках та з вибудовуванням кордонів. Допомагає зрозуміти свої емоції, навчитися розпізнавати свої потреби та підтримувати себе у їхній реалізації. Працює з клієнтськими запитами щодо підвищеного рівню тривоги, панічних атак та депресивних станів.

Анастасія

Дуже радію, що вдалось попрацювати з Оксаною декілька місяців. Що дало мені базу та допомогло зрозуміти багато речей, що і як відбувається і звідки "ростуть ноги". А це дало мені такий необхідний фундамент, для руху вперед і так полегшило мій стан до себе і цього світу.

Тому дуже рекомендую роботу з Оксаною, вам буде комфортно та безпечно на дзвінку

Євгенія

Хочу подякувати Оксані за професіоналізм та делікатну підтримку, а також допомогу у пошуку ресурсів аби "стягувати" нові обставини життя, а також приймати виважені рішення. Щиро дякую)

Сергей

Хочу поделиться своим глубоким впечатлением от наших встреч и работы вместе. Это уже мой второй опыт работы с психотерапевтом, но я хочу подчеркнуть, что вы – первый, с кем мне действительно комфортно. Мы обсудили множество моих личных проблем, и могу с уверенностью сказать, что моя жизнь изменилась в лучшую сторону.
С самого начала нашего знакомства я почувствовал положительное воздействие на свою осознанность и понимание себя. Ваша поддержка и профессионализм помогли мне обрести ясность и инструменты для личностного роста.
Большое спасибо за ваше время и внимание к моим нуждам!

Юля

Я дуже задоволена своїм досвідом співпраці з Оксаною. Вона виявився дуже чуйною і уважною до моїх потреб і почуттів. Під час наших сесій я відчувала повне розуміння і підтримку.

Оксана надав мені значну допомогу в складний період мого життя. Її професійна підтримка допомогла мені подолати труднощі та зміцнити свою самоцінність. Вона знайшов ефективний підхід до роботи зі мною, що дозволило мені почуватись комфортно і відкрито висловлювати свої почуття і думки.

Після проведення сесій я відчуваю значне покращення та впевненість і у собі. Тепер я не так замислююся над тим, що інші можуть думати про мене, і здатна знаходити конструктивні рішення для проблем, з якими стикаюся.

Я вдячна Оксані за те, що вона був поруч зі мною на шляху до покращення мого самопочуття та самовизначення.

Анастасия

Хочу поблагодарить Оксану за поддержку и работу на сессиях, а также поделиться отзывом, возможно он будет полезен в принятии решения о терапии.

Давно сомневалась и искала причины, почему сейчас не время на сессии, но отважилась записаться и начать путь. Благодарна и рада, что нашла на это время. Оксана как терапевт создала комфортное пространство, где я смогла обсуждать разные жизненные ситуации и помогала разобраться мне со своими эмоциями, как я их могу почувствовать, заметить, выразить и экологично справиться с ними, а не прятать и "заталкивать где-то на задние полки" и копить в себе. Оксана поделилась инструментами и упражнениями, которые я взяла на заметку и уже использую в жизни.

За 9 сессий, я стала замечать свои эмоции, выстраивать в себе принятие и уверенность. Мне была полезны и необходимы то, пространство и поддержка, которую создала Оксана. И готова двигаться дальше с большей уверенностью и силами.

Еще раз спасибо вам за помощь!

Маша

Оксана вытащила меня из депрессии, из которой я сама не могла вылезти уже несколько лет даже на антидепрессантах.

У меня был опыт гештальт-терапии с двумя другими терапевтами, и мне это совершенно не подошло. Поэтому до встречи с Оксаной и КПТ, я думала, что терапия в целом мне не очень поможет, и была готова к тому, что я буду с депрессией бороться очень и очень долго. Но все оказалось не так.

Оксана очень внимательный, бережный и тактичный терапевт. С первой же сессии Оксана расположила меня к себе, создала очень комфортную обстановку, и я легко смогла довериться её профессионализму. С Оксаной я чувствовала себя понятой и принятой, мне было комфортно выражать любые эмоции. Я даже плакала, а это вообще подвиг для меня (я никогда не плакала на терапии до этого). От сессии к сессии был заметен результат. Мне становилось легче, ощущение было, как будто чёрная дыра внутри затягивается и заживает. Благодаря Оксане я научилась справляться с депрессией и тревогой самостоятельно, находить поддержку в себе.

Я очень благодарна Оксане. От всего сердца рекомендую обращаться к ней за терапией!

Євгенія

Я звернулася до пані Оксани з проблемою в особистих стосунках з партнером. На той момент я була в стосунках з маніпулятором, але не мала достатньо сил і розуміння (принаймні мені так здавалося в той момент), аби прийняти правильне для себе рішення.

Найголовнішою і найтерапевтичнішою для мене тоді була можливість виговоритися так, щоб мене не повчали, не оцінювали і не давали мені порад (як це часто буває, коли ділишся своїми переживаннями з друзями або рідними). Пані Оксана на сесіях створила таку теплу і довірливу атмосферу, що я змогла відкопати в собі те, що раніше не вдавалося, і те, що стало відкриттям навіть для мене самої. Вона дуже уважно слухала і дуже мʼяко запитувала. Пані Оксані вдалося підібрати для мене дуже ефективну техніку, яка дала можливість мені самій справлятися з привʼязаністю та тривогою.

Пані Оксану я обрала дуже інтуїтивно, і, як показала практика, інтуїція мене не підвела. Я зробила правильний вибір. Тому рекомендую саме її, як чудового та дуже професійного спеціаліста.

Оля М

Спочатку я ставилась дуже скептично і не вірила що терапія може мені щось поміняти . Але!!!
Оксана дуже мені допомогла . Настільки професійна і в той час легка в спілкуванні людина . З першої хвилини вона змогла зробити так щоб я їй довірилась. Звісно робота над собою ніколи не закінчується але з допомогою Оксани я змогла розібратись в собі і вийти з депресії яка переслідувала мене в продовж дуже багато часу. Дякую вам !

Юлія

Я була умовлена на першу консультацію он-лайн і мене дуже здивувало, що всю годину в сусідній кімнаті дитина займалась музичними заняттями і на моє зауваження, що досить голосна музика мені заважає почути питання, відповідь була що нічого не можна зробити , адже в дитини заняття. Я щиро не розумію, чому не можна було заздалегідь повідомити і домовитися перенести час консультації, адже не кожному буде зручно розмовляти з психологом під звуки тренування дитини на музичному інструменті.

Olga

Оксана очень бережный, заботливый психотерапевт. Я чувствую себя в безопасности, она очень чутко относится к моим переживаниям. Я знаю, что мои эмоции будут приняты, с Оксаной я чувствую себя понятой. От сессии к сессии происходят маленькие чудеса, после каждой встречи я наполняюсь энергией и хочется двигаться дальше.

Ярина П

Дуже дякую Оксані за підтримку і уважність, пройшовши майже рік терапії я не повірила, що нарешті змогла розібратись у своїй проблемі і знайти відповіді на питання, які грузили мене багато років. Я щаслива, що обрала Оксану і працювала з нею, вона дуже тактовна, професійна, щира та емпатична. Я, мабуть, уже і не сподівалась колись відкинути тягар своїх переконань і внутрішніх бар’єрів, і просто в один день все сталось само собою, абсолютно у всьому я завдячую Оксані, це величезне облегшення для мене. Дякую :)

Яна Кравець

Хотіла б подякувати Оксані за її уважність та професіоналізм.Пройшли з Оксаною 8 сесій підряд,після чого зробили паузу на місяць,і знову відновили терапію.Відчуваю результат по тим питанням, які були гострими та з якими самостійно не могла розібратись.Оксана допомогла мені розібратись,правильно реагувати,а точніше перестати реагувати на те, що не заслуговує стільки уваги, скільки я витрачала на розбір того,чи іншого питання,відповідно і сил.Зараз працюємо над більш глибокими питаннями,які постійно відкладала «на потім» і вважала,що «я і так справилась з ними і все добре».Оксана допомогає дійсно розібратись з ситуацією та віднайти її глибинну проблему.Вдячна Оксані за її роботу!

Александр Можин

Дякую Оксані за уважність, професійну підтримку та компетентний фідбек!

Досвід терапії з Оксаною допоміг мені розібратися з моїми запитами, знайти відповіді та здобути навички, що значно підвищили якість життя

Дуже рекомендую не вагатись та звертатись до Оксани Завітаєвої за якісною терапією та щирою підтримкою!

Денис

Хочу висловити щиру подяку Оксані за її надзвичайну чутливість та бажання вирішення проблем.

Це було моє перше звернення до психотерапевта, оскільки раніше думав, що вони просто скажуть мені те, що я і так знаю. Але як же я помилився.
Звертався з проблемою самооцінки, нездоровою проекцією думок на інших та постійною "накруткою" з приводу та без.

Впродовж всіх сесій Оксана була дуже уважна навіть до дрібних незначних жеталей і було видно, як вона намагалась занурити все глибше, щоб знайти причину всіх проблем. Спілкування було надзвичайно легке - дуже багато чого зміг розказати, чого й досі не можу найближчим людям.

Я не знаю, що такого магічного зробила Оксана - наче, говорили про очевидні речі, але після кількох сесій я особисто та Оксана в тому числі бачили значні успіхи. Те, що колись було для мене великою проблемою, зараз дрібниці, на які я навіть увагу не звертаю.

Оксана допомогла не тільки зрозуміти причину конкретного моменту в житті, а навчитися розпізнавати схожі проблеми у майбутньому.
І навіть якщо складно відкинути якусь проблему одразу, то які дії робити, щоб її вирішити.

Після шести сесій я став реально більш впевнений у собі, не задумуватись, що про мене можуть подумати інші (в здорових рамках), вміти здорово підходити до проблем та їх вирішення і навіть трохи допомагати близьким, адже у них присутні майже ті самі проблеми. І цікаво спостерігати на прикладі інших проблеми, які ти зміг вирішити.

При будь якій потребі в допомозі обовʼязково буду звертатись до Оксани!

Yevhen Ablets

Оксана — чутливий психолог. Я звернувся з проблемою низької самооцінки, певного страху творчого процесу (багато самокритики та очікування визнання від оточуючих), подавлена активність. Я сам частково займався рефлексією і вивчанням психології. Але робота зі спеціалістом — інша річ, коли є професійний погляд на питання зі сторони. Разом ми опрацьовували і розбирали різні життеві ситуації, які мене турбували, з якими я не міг впоратися і об’єктивно сприйняти.

Одне з основних простих і ефективних відкриттів на наших заняттях було те, що можна просто спостерігати себе і відмічати що відбувається, без всякого внутрішнього насилля та тиску (як треба, що я щось не проконтролював, що щось не так). Це мені допомогло відчути себе легше і почати займатися творчістю.

Щиро вдячний за наші заняття та суспільно зроблену роботу!
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Адаптація , Співзалежність, Психосоматика, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, КПТ
Формат роботи
Індивідуально
Мови
Російська , Українська
Вік
39
Освіта

Магістратура по психології:

  • Мукачевський Державний Університет, психолог, викладач психологічних дисциплин, 2018 г.;
Додаткова освіта в сфері психотерапії:
  • Московський Інститут Гештальта та Психодрами (МІГтаП), Київський Інститут Гештальта та Психодрами (КІГтаП). Спеціалізація: Гештальт-консультування (I ступінь), 2017 г.;
  • Московський Інститут Гештальта та Психодрами (МІГтаП), Київський Інститут Гештальта та Психодрами (КІГтаП). Спеціалізація: Гештальт-терапевт (II ступень), 2019 г.;
  • Український Інститут Когнітивно-Поведінкової Терапії (УІКПТ), 2022 г.; (4-річна навчальна програма).

Для надання кваліфікованої допомоги, я проходжу особисту терапію та супервізію.

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Приватна психологічна практика з 2017 року по теперішній час.

Детальніше про терапевта

Привіт! Моє ім'я Оксана Завітаєва.

Я психолог, сертифікований гештальт терапевт та випускник чотирирічної навчальної програми підготовки терапевтів з когнітивно-поведінкової терапії.

В роботі я досить чуйний, дбайливий і підтримуючий психотерапевт. При цьому мій особистий досвід подолання психологічних труднощів і знання, отримані в процесі навчання, дозволяють працювати і бути стійкою у складних темах та емоційних станах моїх клієнтів.

Свою роботу будую на засадах безоціночного прийняття, взаємної поваги, безпеки, співпраці, активної участі та конфіденційності.

Буду рада знайомству та спільній роботі, на шляху покращення якості життя!

Положення та умови роботи

Права і зобов’язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права й уникнути непорозумінь.

Терапевтичні стосунки — це професійні стосунки

• Стосунки терапевта з клієнтом є професійними, їхня мета — підтримати клієнта в його розвитку і змінах.

• Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, його надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.

• Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних кордонів і дотримання етики. Терапевт не надає клієнту жодних інших послуг, крім консультаційних, і не отримує жодних послуг від клієнта.

• Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичними сесіями (виняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні стосунки з клієнтом в період терапії і принаймні кілька років після її закінчення.

• І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.

• Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, у вправи, в обговорення. У той самий час, клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися від виконання психологічної вправи.

Не ухвалюйте важливих рішень на хвилі сильних почуттів, що виникли під час терапії

• У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до різноманітних рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не ухвалюйте важливих рішень на хвилі емоцій, що виникли в ході терапії.

• Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати уважність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки та гіпотези. Водночас за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.

Складнощі в терапії часто є природною частиною процесу

• Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.

• Якщо ви незадоволені тим, як йде ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульований запит або на неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес — цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

• Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп’яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих прописаний лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.

• Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.

Конфіденційність — обов’язкова частина психотерапії.

• Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і за будь-яких обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).

• Коли терапевт бере супервізію*, він не використовує ваше справжнє ім’я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (* Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів — у групі фахівців або індивідуально.)

• Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати вигадане ім’я.

• Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов’язаний надати правдиву інформацію про свої психіатричні діагнози, хімічні залежності та спроби суїциду, якщо вони були протягом останніх п’яти років.

• Ні терапевт, ні клієнт не має права вести відео або аудіозапис сесії, не повідомивши про це заздалегідь і не отримавши згоди другої сторони.

• Під час консультації терапевт організовує простір так, щоб ніхто не міг випадково почути сказане. Клієнт зобов’язується зробити те ж саме. Якщо хтось на стороні клієнта може чути сесію — клієнт повинен повідомити про це.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

• Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в узгоджений терапевтом і клієнтом час. За необхідності зустрічі можуть відбуватися частіше.

• Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов’язується не віддавати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасував зустріч.

• Сесія (зустріч) триває 50 хвилин.

• Зміни, що стосуються оплати, часу, частоти зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.

• Якщо у вас виникло питання про процес вашої терапії і він не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і поставте питання терапевту.

• Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевтові та домовтеся про додаткову сесію.

Скасовуйте сесію мінімум за добу до початку

• Клієнт зобов’язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не змінюється. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на сесію, призначену на 9:00 й тривалістю 50 хвилин, сесія закінчиться о 9:50 — незалежно від часу запізнення.)

• Ви можете скасувати сесію за добу до призначеного часу або раніше.

• Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за 24 години до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.

• Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте повідомлення на платформі Тритфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.

• Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварії, нещасні випадки), ви не зобов’язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов’язаний попередити за місяць до змін.

• Клієнт зобов’язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі Тритфілд. Наступна сесія оплачується заздалегідь, тобто до її початку, кошти холдуються платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.

• Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.

• Терапевт може підвищити ціну своєї роботи, але зобов’язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

• Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте клієнт має право закінчити терапію за своєю ініціативою в будь-який момент без додаткових умов.

• Терапевт може запропонувати провести одну або кілька завершальних сесій, щоб підбити підсумки. Завершальні зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.

• Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але й після її закінчення.

• Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевту, перш ніж ухвалювати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми — ми готові допомогти

• Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпаний, обов’язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу з терапевтом, ви погоджуєтеся з зазначеним вище. Якщо у вас з’явилися питання, поставте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся