Оксана Завитаева психотерапевтка

Оксана Завітаєва

$40 */ 50 хвилин

Психологиня, сертифікована гештальт-терапевтка. У роботі використовує два підходи: гештальт-терапію і техніки КПТ. Перший цінує за цілісне та об'ємне знання про себе, другий — за структуру, доведену ефективність та розуміння зв'язку між способом мислення та поведінкою людини.

Колеги та клієнти зазначають, що в роботі Оксана — чуйна, дбайлива та підтримуюча. Свою роботу вона будує за принципами прийняття, взаємної поваги, безпеки, співробітництва.

Ефективно працює з травматичним досвідом, питаннями самооцінки, невпевненістю в собі, самокритикою, почуттям провини та сорому, складнощами у стосунках та з вибудовуванням кордонів. Допомагає зрозуміти свої емоції, навчитися розпізнавати свої потреби та підтримувати себе у їхній реалізації. Працює з клієнтськими запитами щодо підвищеного рівню тривоги, панічних атак та депресивних станів.

Yevhen Ablets

Оксана — чутливий психолог. Я звернувся з проблемою низької самооцінки, певного страху творчого процесу (багато самокритики та очікування визнання від оточуючих), подавлена активність. Я сам частково займався рефлексією і вивчанням психології. Але робота зі спеціалістом — інша річ, коли є професійний погляд на питання зі сторони. Разом ми опрацьовували і розбирали різні життеві ситуації, які мене турбували, з якими я не міг впоратися і об’єктивно сприйняти.

Одне з основних простих і ефективних відкриттів на наших заняттях було те, що можна просто спостерігати себе і відмічати що відбувається, без всякого внутрішнього насилля та тиску (як треба, що я щось не проконтролював, що щось не так). Це мені допомогло відчути себе легше і почати займатися творчістю.

Щиро вдячний за наші заняття та суспільно зроблену роботу!

Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Адаптація , Співзалежність, Психосоматика, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Панічні атаки, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, КПТ
Формат роботи
Індивідуально
Працює з мовами:
Російська

Магістратура по психології:

  • Мукачевський Державний Університет, психолог, викладач психологічних дисциплин, 2018 г.;
Додаткова освіта в сфері психотерапії:
  • Московський Інститут Гештальта та Психодрами (МІГтаП), Київський Інститут Гештальта та Психодрами (КІГтаП). Спеціалізація: Гештальт-консультування (I ступінь), 2017 г.;
  • Московський Інститут Гештальта та Психодрами (МІГтаП), Київський Інститут Гештальта та Психодрами (КІГтаП). Спеціалізація: Гештальт-терапевт (II ступень), 2019 г.;
  • Український Інститут Когнітивно-Поведінкової Терапії (УІКПТ), 2022 г.; (4-річна навчальна програма).

Для надання кваліфікованої допомоги, я проходжу особисту терапію та супервізію.

Оксана Завитаева психологиня

Диплом магістра про вищу освіту

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат МІГтаП: Гештальт-консультування (I ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат КІГтаП: Гештальт-консультування (I ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат МІГтаП: Гештальт-терапевт (IІ ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Сертифікат КІГтаП: Гештальт-терапевт (IІ ступінь)

Оксана Завитаева психологиня

Робота з травмою насилля та інцестом в методі гештальт терапії

Оксана Завитаева психологиня

Український Інститут КПТ: допуск до клінічної практики в методі КПТ

Оксана Завитаева психологиня

Український Інститут КПТ

Приватна психологічна практика з 2017 року по теперішній час.