Оля Іванюк-Долженко психотерапевтка

Оля Іванюк-Долженко

$70 */ 50 хвилин

Магістерка психології, сертифікована та акредитоаана гештальт-терапевтка, ведуча терапевтичних груп. Працює в гештальт-підході з акцентом на тілесність. У терапії цінує глибину, можливості пизнати себе, знайти опору і ресурси. Приватну практику веде з 2011 року.

Клієнти бачать в Олі уважну терапевтку, яка вміє підтримувати та приймати людину з усіма її труднощами й особливостями. До неї приходять з бажанням розібратися в собі, пройти кризу, усвідомити свої бажання і потреби.

Ефективно працює з проблемами в стосунках, у тому числі з травмами прихильності, залежними стосунками, складнощами з вибудовуванням кордонів. Консультує клієнтів з депресивними і тривожними розладами. Допомагає батьками налагодити стосунки з дітьми, розібратися в нюансах виховання і вікових особливостях прив'язаності, подолати материнське вигоряння.

Анастасия

Оля це неймовірно чутливий, чуйний та проникливий провідник до глибин твоєї душі.

З нею не страшно.

З нею можна сміливо пірнати туди, де темно та незрозуміло.

Їй можна довірити найболючіше та відчути себе почутою.

Я прийшла до Олі у дуже важкому емоційному та психічному стані молодої нео-мами, коли нічого не хочеться і не можеться.

Завдяки Олі я змогла за короткий термін стати на ноги, пропрацювати свої болючі моменти і віднайти себе, створити фундамент для нових мрій, бажань, життя.

Оля була зі мною у найтемніші часи та разом за мною раділа моїм крихітним успіхам, крок за кроком виводила мене до моїх результатів, тримала за руку і вірила що я зможу.

Безмежна вдяка Олі за професіоналізм і за чутливість, чуйність та бережливістю з якою вона ставиться до клієнта. В той же час не дає вислизати та зіскакувати з робочого процесу, дуже уважно ставиться до запитів і впевнено веде до результату.

Зміни починаються вже з першої зустрічі.

Олександра

Я була у Олі в терапії два роки з невеликими перервами. Вона - мій перший в житті і поки єдиний терапевт, у мене одразу з нею все склалося і не хотілось шукати інших. Оля дуже уважна і часто пам‘ятає деталі, які я розповідала їй ще колись давно. Вона надихає і показує можливості, а також інші кути зору на ситуацію. Оля підтримує емоційно, але більше говорить зі мною мовою логічних аргументів, і мені це дуже цінно, бо я завжди шукаю логічних пояснень і вирішень ситуацій. Я прийшла з запитом розібратись в проблемах шлюбу і за час терапії дізналась багато нового про свій шлюб, а, головне, про себе. Мій запит змінювався, ми пропрацьовували багато індивідуальних проблем. Щось, як моя фобія темряви, вирішилось буквально за одну сесію, до інших проблем, як зі стосунками та самооцінкою, я все поверталась і поверталась. В цілому вважаю що моя терапія з Ольою була неймовірно цінним досвідом, який змінив мене, мій спосіб мислення та погляд на світ.

Катерина Дородько

Це був безцінний досвід.
Після кожної зустрічі вкорте переконувалась у правильності вибору спеціаліста. За два місяці роботи багато відкрила для себе та у собі.
Ольга - людина, якій я змогла відкритись повністю, хоч для мене це дуже важко. Я завжди відчувала, що мене почули та зрозуміли.
Саме влучні запитання та фрази стали фундаментом вирішень тих запитів, з якими я прийшла.
Дуже вдячна за співпрацю!

Ольга

Хочу поделиться свом опытом терапии у Ольги. Ольга удивительно чуткий человек, достаточно сообразительный и гибкий, чтобы уловить то, что не заметно самому человеку, то чем человек себя обманывает или объясняет какие-то вещи, особенно свои травмы. Ольга легко располагает к себе и вызывает глубокое доверие, что помогает раскрыть самые глубокие переживания. Ольга создает такую доверительную обстановку во время сессии, что я сейчас знакомлюсь с собой. Получается, я никогда этих глубин самой себя не касалась, хотя порядка нескольких лет брала терапию у других специалистов.
Ольга дает возможность раскрыться скрытому потенциалу души, находит что-то, что зажигает клиента в самом обыденном пересказе ситуации.
Терапия у Ольги отличается тем, что уходишь после сессии с чувством что нашел себя и тебе все дороги открыты. Ольга легко справляется с разными типами общения, как авторитарным, так и манипулирующим, это на мой взгляд, очень ценно в терапии.
Я искренне благодарна за возможность проходить терапию у Ольги.
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Онкопсихологія, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Профорієнтація, Співзалежність, Психосоматика, Фобії, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Харчова поведінка (РХП), Тривога, Завершення стосунків, Стосунки, ПТСР
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, EMDR-терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Українська, English
Освіта

ВО Магістр клінічна психологія, ЛНУ імені Івана Франка 2004-2009

Спеціалізація гештальт терапевта ВОППГП, остання акредитація 2021р

EMDR практик, навчання 2022-2023р, сертифікрвана


Сертифікати та дипломи
Положення та умови роботи

Права і зобов’язання клієнта в терапії

Перш ніж почати роботу з терапевтом, прочитайте основні положення психотерапевтичного контракту. Це допоможе вам дізнатися про ваші права й уникнути непорозумінь.

Терапевтичні стосунки — це професійні стосунки

 • Стосунки терапевта з клієнтом є професійними, їхня мета — підтримати клієнта в його розвитку і змінах.
 • Терапевт відповідає за організацію терапевтичного простору, його надійність і конфіденційність і несе відповідальність за якість своїх професійних послуг. Терапевт діє в інтересах клієнта і враховує їх у першу чергу.
 • Терапевт несе відповідальність за підтримання професійних кордонів і дотримання етики. Терапевт не надає клієнту жодних інших послуг, крім консультаційних, і не отримує жодних послуг від клієнта.
 • Терапевт не спілкується з клієнтом поза терапевтичними сесіями (виняток - обговорення розкладу зустрічей). Терапевт не вступає в дружні, робочі або романтичні стосунки з клієнтом в період терапії і принаймні кілька років після її закінчення.
 • І терапевт, і клієнт погоджуються не займатися сторонніми справами під час сесії, не переглядати телефони і не відволікатися на паралельні повідомлення або дзвінки.
 • Щоб отримати користь від зустрічі, клієнту корисно максимально включатися в роботу, у вправи, в обговорення. У той самий час, клієнт може перервати терапевта, не відповідати на будь-які питання або відмовитися від виконання психологічної вправи.

Не ухвалюйте важливих рішень на хвилі сильних почуттів, що виникли під час терапії

 • У терапії ви можете зіткнутися з сильною злістю, роздратуванням, сумом, безпорадністю або виною. Інтенсивність переживань може підштовхувати вас до різноманітних рішень і вчинків, але найчастіше такі вчинки передчасні або невірні. Не ухвалюйте важливих рішень на хвилі емоцій, що виникли в ході терапії.
 • Терапевт відповідальний за те, щоб зберігати уважність на сесії, він повідомляє клієнту про свої спостереження, думки та гіпотези. Водночас за висновки, рішення та дії, які клієнт робить на основі почутого, відповідальний сам клієнт.

Складнощі в терапії часто є природною частиною процесу

 • Терапевт не може повністю відповідати за досвід кожного конкретного клієнта або гарантувати, що терапія не буде пов'язана з важкими переживаннями і неприємними емоціями. Робота з терапевтом здатна дати хороші результати людям, які продовжують відвідувати терапію, незважаючи на складні почуття.
 • Якщо ви незадоволені тим, як йде ваша робота, обговоріть це з вашим терапевтом. Складність або відчуття безвиході можуть вказувати на приховані можливості, на неточно сформульований запит або на неправильно обрану стратегію. Ваші відчуття про власний прогрес — цінна інформація для процесу терапії.

Ніколи не вживайте алкоголь перед сесією

 • Клієнту заборонено приходити на консультацію в стані сп’яніння (в тому числі легкого), під впливом наркотиків або сильних заспокійливих (за винятком випадків, коли постійний прийом заспокійливих прописаний лікарем). Терапія в зміненому стані свідомості небезпечна для клієнта.
 • Кофеїн, нікотин або ноотропи не заборонені на час терапії, оскільки не призводять до зміненого стану свідомості.

Конфіденційність — обов’язкова частина психотерапії

 • Терапевт не має права розкривати вашу особистість нікому і за будь-яких обставин (за винятком ситуацій, передбачених законодавством: наприклад, якщо достовірно відомо, що вам загрожує смертельна небезпека).
 • Коли терапевт бере супервізію*, він не використовує ваше справжнє ім’я і змінює обставини вашої ситуації так, щоб вас не можна було впізнати. (* Супервізією називають розбір випадків з психотерапевтичної практики в професійному колі терапевтів — у групі фахівців або індивідуально.)
 • Під час роботи з терапевтом ви маєте право використовувати вигадане ім’я.
 • Клієнт може відмовитися відповідати на ті чи інші питання терапевта, але зобов’язаний надати правдиву інформацію про свої психіатричні діагнози, хімічні залежності та спроби суїциду, якщо вони були протягом останніх п’яти років.
 • Ні терапевт, ні клієнт не має права вести відео або аудіозапис сесії, не повідомивши про це заздалегідь і не отримавши згоди другої сторони.
 • Під час консультації терапевт організовує простір так, щоб ніхто не міг випадково почути сказане. Клієнт зобов’язується зробити те ж саме. Якщо хтось на стороні клієнта може чути сесію — клієнт повинен повідомити про це.

Як правило, сесії проходять раз на тиждень

 • Найчастіше сесії проходять раз на тиждень в узгоджений терапевтом і клієнтом час. За необхідності зустрічі можуть відбуватися частіше.
 • Терапевт закріплює за клієнтом конкретний час і зобов’язується не віддавати його іншими клієнтами, за винятком випадків, коли клієнт скасував зустріч.
 • Сесія (зустріч) триває 60 хвилин.
 • Зміни, що стосуються оплати, часу, частоти зустрічей, формату роботи обговорюються окремо.
 • Якщо у вас виникло питання про процес вашої терапії і він не пов'язаний безпосередньо з розкладом і оплатою, дочекайтеся наступної консультації і поставте питання терапевту.
 • Якщо ви переживаєте гостру кризу, напишіть терапевтові та домовтеся про додаткову сесію.

Скасовуйте сесію мінімум за добу до початку

 • Клієнт зобов’язується не пропускати сесії і не спізнюватися. Якщо клієнт запізнюється, час закінчення сесії не змінюється. (Наприклад, якщо клієнт запізнився на сесію, призначену на 9:00 й тривалістю 1 година, сесія закінчиться о 10:00 — незалежно від часу запізнення.)
 • Ви можете скасувати сесію за добу до призначеного часу або раніше.
 • Якщо ви повідомляєте про скасування сесії менш ніж за 24 години до початку, ви оплачуєте повну вартість сесії.
 • Щоб скасувати або перенести сесію або призначити додаткову зустріч, використовуйте повідомлення на платформі Тритфілд. Не використовуйте телефон або інші месенджери.
 • Якщо ви пропускаєте сесію через форс-мажорні обставини (аварії, нещасні випадки), ви не зобов’язані оплачувати пропуск. Такі ситуації обговорюються індивідуально.

Терапевт може змінити ціну консультації, але зобов’язаний попередити за місяць до змін

 • Клієнт зобов’язаний вчасно оплачувати консультації за ціною, вказаною на платформі Тритфілд. Наступна сесія оплачується заздалегідь, тобто до її початку, кошти холдуються платформою і остаточно знімаються тільки після того, як сесія відбулася.
 • Якщо у вас різко змінилася фінансова ситуація, обговоріть це з вашим терапевтом. У деяких випадках ціна може бути тимчасово знижена.
 • Терапевт може підвищити ціну своєї роботи, але зобов’язаний повідомити про це як мінімум за місяць до цього, щоб ви могли обговорити нові умови.

Ви можете завершити терапію, коли вважаєте за потрібне

 • Як правило, терапія завершується за обопільною згодою терапевта і клієнта. Проте клієнт має право закінчити терапію за своєю ініціативою в будь-який момент без додаткових умов.
 • Терапевт може запропонувати провести одну або кілька завершальних сесій, щоб підбити підсумки. Завершальні зустрічі вкрай корисні з точки зору терапевтичного процесу, але клієнт має право відмовитися від них.
 • Правило конфіденційності діє не тільки під час терапії, але й після її закінчення.
 • Як правило, спонтанне бажання негайно завершити терапію вказує на внутрішній опір змінам і часто буває частиною нормального процесу психотерапії. Розкажіть про свої переживання терапевту, перш ніж ухвалювати рішення.

Якщо у вас виникли проблеми — ми готові допомогти

 • Якщо ви вважаєте, що терапевт повівся некоректно або порушив професійну етику, спочатку обговоріть свої претензії безпосередньо з вашим терапевтом. Якщо на цьому конфлікт не вичерпаний, обов’язково напишіть в службу підтримки платформи: [email protected]

Починаючи роботу з терапевтом, ви погоджуєтеся з зазначеним вище. Якщо у вас з’явилися питання, поставте їх терапевту або напишіть на [email protected]

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся