Вікторія Сухарєва психіатр

Вікторія Сухарєва

$55 */ 50 хвилин

Приватну практику веде з 2017 року. У роботі активно поєднує чотири напрями: схема-терапію, EMDR, сексологию і ЕФТ-терапію. Схема-терапія допомагає в роботі з розладами особистості або наслідками комплексної психологічної травми, коли класична КПТ недостатньо ефективна. EMDR — затверджений ВООЗ метод лікування ПТСР і наслідків психологічних травм. Емоційно-фокусована терапія (ЕФТ) дозволяє ефективно працювати з проблемами у стосунках між партнерами або членами сім'ї.

У психотерапії Вікторія приділяє багато уваги тому, щоб налагодити контакт з людиною і створити атмосферу довіри. На першому місці для неї — вміння бути емпатичною, бути на боці клієнта, бути поруч і бути другом, при цьому залишаючись професіоналом.

Працює з темами сенсу життя і втрати сенсу, низькою самооцінкою, прийняттям свого тіла. Консультує щодо проблем у стосунках (у тому числі в ситуації зради, кризи, розлучення) і проблем сексуального характеру. Працює з наслідками насильства в сім'ї.

Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Стосунки з дітьми, Профорієнтація, Співзалежність, Психосоматика, Сексуальність, ЛГБТК-френдлі, Самореалізація, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
КПТ, EMDR-терапія, Схема-терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Російська , Українська
Освіта

Базова освіта:

Закінчила Сумський державний університет, Медичний інститут за спеціальністю "лікувальна справа"

Харківський інститут післядипломної освіти за спеціальністю "Лікар-психіатр", "лікар-психотерапевт"

Закінчила Одеський національний університет імені Мечникова за фахом "психолог"

Напрямки психотерапії:

Інститут Когнитивно поведінкової терапії УКУ "Схема-терапія"

The international Centre of Excellence in Emotionally Focused Therapy TM "Емоційно сфокусована терапія для пар"

EMDR Institut Austria "EMDR Basic Training"

Національний інститут сексології та сексуального здоров'я "Українська Школа сексології"

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Досвід роботи з 2017 року.

З 2018-2019 робота в Обласній клінічній лікарні особливо небезпечних захворювань як "лікар-психіатр"

З 2019- даний час працюю як лікар-психотерапевт в Госпіталі для ветеранів війни: працюю з ПТСР, тривожними, депресивними розладами

Детальніше про терапевта

Для мене терапія - це про любов, підтримку, вміння бути другом, про тепло і розуміння себе. Я дуже довго йшла до своєї мрії бути психотерапевтом. Для мене важливо налагодити контакт з людиною і створити довірчу атмосферу в терапії. На першому місці завжди вміння бути емпатічним, бути на боці клієнта, і при цьому залишатися професіоналом. Це про бути другом людині, показати йому інше життя, звільнити від пут минулого і допомогти насолоджуватися життям. Я вірю, що люди змінюються варто їм тільки допомогти.

Працюю з тривожним розладом, депресією, травмами дитинства, низькою самооцінкою, вигоранням, соромом, проблемами в сексуальному житті.

Я неймовірно люблю вчитися і пізнавати нове, постійно заглиблюватися в психотерапію, щоб допомагати людям, краще бачити їхні проблеми і обробляти запити. Мої 2 освіти мені на допомогу, я бачу глибину проблеми, різні підходи як допомогти. Неймовірно трепетно ставлюся до кожного клієнта, адже він довіряє мені найважливіше-себе. Спеціальність лікаря допомагає мені постійно читати нові дослідження і працювати тільки в доказових методах психотерапії.

Обожнюю море і мого собаки Бусю.

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся