Альона Камінська – психологиня

Альона Камінська

$50 */ 50 хвилин

Здобула вищу освіту зі спеціалізацією у клінічній психології та психодіагностиці, пройшла додаткове навчання із терапії розладів харчової поведінки. Приватну практику веде з 2013 року. У терапії поєднує гештальт-підхід і терапію прийняття і відповідальності (ACT). На думку Альони, ACT як поведінковий підхід дозволяє ефективно працювати зі стратегіями поведінки, але при цьому зберігає екзистенціальну складову, звертається до цінностей і сенсів.

Альона уважна, тактовна і вдумлива. Клієнти кажуть, що поруч із нею стає спокійно і можна говорити на непрості теми. У терапії прагне допомогти клієнтові знайти свій авторський стиль життя. Допомагає тим, хто втомився від самокритики і перфекціонізму.

Працює з розладами харчової поведінки, незадоволеністю собою і власним тілом. Консультує з питань самооцінки, прийняття себе, соціалізації і проблем в спілкуванні. Допомагає пройти розлучення, кризи у стосунках, вікові й екзистенційні кризи, період адаптації у новій країні або на новій роботі. Ефективно працює зі страхами, фобіями, тривогою і панічними атаками.

Немає відгуків про терапевта

Працює з темами
Депресія, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , Профорієнтація, Фобії, ЛГБТК-френдлі, Самореалізація, Харчова поведінка (РХП), Еміграція, Тривога, Завершення стосунків, Прокрастинація, Апатія, Вигорання, Стосунки, ОКР
Використовувані підходи
Гештальт-терапія, КПТ
Формат роботи
Індивідуально
Працює з мовами:
Російська , Українська
Вік
30
Альона Камінська – психотерапевтка

Альона Камінська – психотерапевтка

Альона Камінська – психотерапевтка

Альона Камінська – психотерапевтка

Альона Камінська – психотерапевтка

Альона Камінська – психотерапевтка