Катерина Рожкова психологиня

Катерина Рожкова

$50 */ 50 хвилин

Психолог, сертифікована та акредитована гештальт-терапевтка. Пройшла навчання за спеціалізаціями «Робота з травматичними переживаннями в гештальт-терапії», «Гештальт-підхід в роботі з сімейною системою». Приватну практику веде з 2017 року. Працює гештальт-підході, який цінує за повагу до особистості, можливість дослідити індивідуальні сенси та внутрішні конфлікти, за відсутність інтерпретацій та узагальнень.

Колеги Катерини зазначають, що їй вдалося зробити зі своєї чутливості та вразливості терапевтичні інструменти, якими можна вправно користуватися в роботі разом з науковими знаннями.

Працює індивідуально і з парами. В індивідуальній терапії переважно працює з клієнтами, які переживають кризи, проходять адаптацію, прагнуть змін чи почуваються «у глухому куті». Допомагає людям з травматичними переживаннями, мають запит на підтримку та інтеграцію. Надає терапевтичний супровід клієнтам з депресією, які отримують медикаментозну підтримку. Працює з парами, що прагнуть налагодити комунікацію. Має досвід роботи з ЛГБТ-клієнтами та парами. Не працює з клієнтами, які вчиняють фізичне або сексуальне насильство.

Поки немає публікацій
Немає відгуків про терапевта
Працює з темами
Депресія, Горе і втрата, Самотність, Самооцінка, Кризи у стосунках, Сенс життя, Адаптація , ЛГБТК-френдлі, Розлучення, Самореалізація, Еміграція, Тривога, Завершення стосунків, Вигорання, Стосунки
Використовувані підходи
Гештальт-терапія
Формат роботи
Індивідуально, Робота з парами
Мови
Українська
Вік
37
Освіта

Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини "Україна", спеціальність "Психологія";

Навчальна програма "Теорія і практика гештальт-терапії" (сертифікована і акредитована як гештальт-терапевт НАГТУ);

Спеціалізація "Робота з травматичними переживаннями в гештальт-терапії";

Спеціалізація "Гештальт-підхід в роботі з сімейною системою";

Інститут економіки та прогнозування НАН України, спеціальність "Гроші. Фінанси. Кредит", Ph.D. in economics

Сертифікати та дипломи
Досвід роботи

Практику веду з 2017 р.

Детальніше про терапевта

Я сертифікований і акредитований терапевт НАГТУ.

До сфери моїх професійних інтересів належить вивчення впливу стресу та зменшення його наслідків на організм людини та психіку. Я цікавлюсь нейробіологією та психодерматологією.

Дуже люблю читати художню літературу і проводити фактчекінг історичних фактів у ній. Так часом опиняюсь в ситуації, коли читаю вже кілька книжок і наукових досліджень одночасно.

Надаю перевагу англомовній літературі, хоча не говорю англійською. Як виявилось, читати і говорити - дві різні навички)

Люблю дослідження з нейробіології та медицини. Хтось каже, що це генетично, адже я виросла в лікарській династії. А я все ж вважаю, що це більше про зростання в середовище лікарів, які цікаво розказували про мозок, різні системи органів, вплив різних факторів на організм людини. Тим не менше підлітковий протест ніхто не відміняв, і мій шлях склався в обхід медичного університету.

Люблю спілкування, затишок, смачну їжу, догляд, довгі неспішні прогулянки з собакою містом у зручному взутті та називання речей своїми іменами.

Вчу норвезьку самостійно, мені на диво ця мова відчувається логічною і зрозумілою. Важко дається фонетика. Але ж як гарно вона звучить!

І знаю на власному досвіді, що wellness-у та відчуття себе часто шлях лежить через кризи, де важливий підтримуючий супровід стільки часу, скільки буде потрібно, щоб разом побачити вихід.

Положення та умови роботи

1. Найважлівіше - забезпечити приватність (конфіденційність). Онлайн це наше спільне завдання. Будь ласка, докладіть зусіль, щоб усамітнитися в такому місці, де Вас навряд чи будуть слухати або зможуть потривожити інші. Можливо, Вам доведеться просити оточуючих поважати Вашу приватність. Наприклад, їх можна попросити на час сесії включити розважальну програму в іншій кімнаті або послухати щось в навушниках.

2. Постарайтеся влаштуватися зручно. Найкраще розміститися на зручному стільці або кріслі. Робоче місце, якщо воно є, підійде ідеально. Не варто лежати в ліжку або на дивані, де Ви зазвичай дивитеся телевізор, так само як і сидіти на підлозі або ходити по кімнаті або офісу.

3. Поставте коробку із серветками поруч з собою. Якщо хочете, налийте собі склянку води. Але уникайте перекусів або прийняття їжі, навіть якщо Ви знаходитеся поряд з кухнею. Це можна зробити до або після сесії.

4. Будь ласка, одягніться на сесію так, як одягнулися б на нашу особисту зустріч. Реальність така, що Ви знаєте, у що Ви одягнуті.

5. Вимкніть або переведіть в сплячий режим усі девайси, крім того, який Ви використовуєте для відео-дзвінка, включаючи годинники, ноутбуки, планшети і телефони. Буде краще, якщо Ви не будете тримати девайс в руках, а встановите його на спеціальний штатив і скористаєтесь гарнітурою.

6. Постарайтеся залишити собі додатковий час перед сесією і після неї. 15 хвилин перед сесією найкраще прогулятися по вулиці, якщо є така можливість. Якщо такої можливості немає, можна пройтись по кімнаті або зробити просту розминку. Поставити іншу віддалену зустріч, дзвінок або діяльність, пов'язану з фокусуванням уваги, впритул до сесії - погана ідея. Вам потрібен час, щоб відволіктися і налаштуватися на нашу роботу. По закінченню сесії приділіть 15 хвилин для того, щоб пройтися або посидіти в тиші. Пауза перед зануренням в наступну активність дасть час для асиміляції отриманого в сесії досвіду.

7. На сеанси забороняється приходити в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння, оскільки для терапевтичної роботи важлива ясність свідомості обох учасників процесу.

8. Тривалість сеансу становить 50 хвилин після його початку за розкладом. (Тобто якщо ви записані на 12:00 і прийшли о 12:00, ми закінчимо в 12:50; якщо ви записані на 12.00, але прийшли о 12:15, ми закінчимо о 12:50). Сетинг 1 зустріч раз на тиждень.

9. При скасуванні / перенесення сесії з вашого боку менше, ніж за 24 години до часу її початку, зустріч Вами оплачується. Якщо я скасовую / переношу нашу зустріч менш, ніж за 24 години, наступна буде для вас безкоштовною.

10. Враховуючи поточну ситуацію, відсутність зв'язку (мережа не працює, проблеми в інтернет-провайдера), повітряні тривоги з обстрілами відносяться до категорії форс-можору. В таких ситуаціях ми чекаємо появи стабільного зв'язку або відбою тривоги і можемо домовитися про інший час зустрічі.

11. Оскількиодними з базових принципів наданняякісної психологічної допомоги вважаюповагу та співчуття, маю обмеження щодороботи з наступними групами людей, які:

- підтримують військову агресію РФ протиУкраїни;

- знущаються над тваринами та/або дітьми;

- вчинили / вчиняють фізичне та сексуальненасильство, а також кримінальні злочини.

Не маю належної кваліфікації щодо роботиз громадянами, які не досягли 18 років.

Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Погоджуюся