Психотерапевт онлайн. Консультації з психологом онлайн на Тритфілд

Онлайн та офлайн психотерапія

Консультації з психологом
з будь-якої точки світу

Перша українська платформа онлайн-психотерапії. Тритфілд створено професійними психотерапевтами у 2015 році.

Не працюємо з клієнтами, які знаходяться на території росії і Білорусі, і з тими, хто підтримує війну в Україні. Слава Україні!

Отримуйте консультації психолога з будь-якої точки світу

 • Нам довіряють клієнти з 87 країн світу – від Канади до Нової Зеландії. .
 • Ми почали розвивати онлайн-терапію з 2015 року, коли такий формат ще не був звичним і знайомим. З першого дня роботи платформи ми створюємо зручний, конфіденційний та безпечний простір.

Обирайте серед перевірених професіоналів

 • Засновники Тритфілд – психотерапевти. Ми знаємося на сучасних напрямках психотерапії й можемо оцінити експертизу тих, з ким співпрацюємо, бо самі належимо до цієї професійної спільноти.
 • Перш ніж додавати нового фахівця на платформу, ми перевіряємо усі дипломи і сертифікаційні програми. Засновники платформи особисто проводять співбесіду з усіма новими терапевтами.
 • Нам важливі стандарти етики, тому на Тритфілд є власний етичний кодекс, якого дотримуються усі психотерапевти.

Скористайтеся фільтром, щоб знайти психотерапевта під ваш запит

 • Психотерапевти Тритфілд працюють з усіма поширеними темами: тривожними розладами, депресивними станами, проблемами у стосунках, питаннями адаптації до змін.
 • На платформі є фахівці, що спеціалізуються на РХП, онкопсихології, ПТСР, РДУГ та інших станах. Багато фахівців мають досвід консультування ЛГБТК+ клієнтів і пар.
 • Ми зібрали професіоналів з гештальт-терапії, КПТ, психоаналізу, схема-терапії, EMDR-терапії та інших підходів – і постійно додаємо нових фахівців.

Сплачуйте консультації карткою прямо на сайті

 • Консультації можна сплатити будь-якою банківською карткою Visa або MasterCard.
 • Кошти знімаються тільки після того, як консультація відбулася. Якщо вона не відбулася з вини платформи або психотерапевта — оплата повертається на вашу картку.
 • Оплату обробляє захищена та надійна платіжна система від наших партнерів.
Психотерапія для бізнесу

Психотерапія для бізнесу

Психотерапія за рахунок компанії — спосіб піклування про ментальне здоров'я своїх співробітників. Створіть акаунт компанії, додайте банківську картку та зв'яжіть цей акаунт із особистими профілями ваших фахівців. Так вони зможуть обрати психотерапевта й отримувати психотерапію на Тритфілд з оплатою з картки компанії. Конфіденційно та безпечно.

Оплата психотерапії близьким

Оплата психотерапії близьким

Ми не пропонуємо подарункових сертифікатів, оскільки рішення про початок і тривалість психотерапії має ухвалювати сама людина. Але ви завжди можете оплачувати психотерапію родичу або другу зі свого акаунта на платформі Тритфілд. Вам не треба передавати банківські данні — тільки прив'язати банківську картку і надіслати запрошення.

Ми допоможемо обрати психотерапевта

Якщо у вас є питання про те, як влаштована психотерапія або який психотерапевт підходить під ваш запит найкраще, — напишіть нам, ми будемо раді допомогти.

Сімейний психолог онлайн для роботи з парою, КПТ-спеціаліст, гештальт-терапевт або психоаналітик — ми підкажемо різницю і порекомендуємо терапевта відповідної спеціалізації. А також відповімо на всі питання про оплату та функціонал платформи.

Ілля Полудьонний Тритфілд
Ілля Полудьонний
Психолог, психотерапевт, співзасновник Тритфілд
Антон Федорець Тритфілд
Антон Федорець
К.психол.н., пcихотерапевт, співзасновник Тритфілд

Відгуки про терапевтів

Ми в ЗМІ

wasmediaimiplatformaredbullradio-libertythevillagewonderzineinsiderbazilikgrnt-media

5 фактів про Тритфілд

.

 • Створений у 2015 році, Тритфілд став першою повноцінною платформою онлайн-психотерапії у східній Європі. Крім того, ми першими зробили закриту реєстрацію для терапевтів, щоб контролювати якість послуг.
 • Ми прагнемо формувати культуру ментального здоров'я, тому близько 30% доходів витрачаємо на створення безкоштовних статей та відеоматеріалів від експертів платформи. Оплачуючи психотерапію на Тритфілд, наші клієнти допомагають розвивати цю культуру.
 • Платформа побудована таким чином, щоб залучати до співпраці виключно досвідчених професіоналів. Так наші клієнти отримують якісні консультації, а довіра до психотерапії як інструменту — зростає.
 • Ми створюємо мультикультурний проект для людей з усього світу.
 • Засновники Тритфілд — психотерапевти, що добре знаються на особливостях цієї сфери, труднощах і потребах клієнтів. Вся команда Тритфілд має досвід психотерапії: ми віримо в користь інструменту, який пропонуємо своїм користувачам.
 • Питання та відповіді

  Як знайти свого психотерапевта?

  Орієнтуйтеся на ваші емоції та інтуїцію трохи більше, ніж на раціональні критерії. Чи викликає психолог довіру та відчуття безпеки? Переконайтеся, що вибраний психотерапевт працює із вашим запитом, якщо тема потребує специфічних знань. Наприклад, із питаннями стосунків, кризами чи тривогою працюють майже всі психологи. Теми розладів харчової поведінки, залежностей або післяпологової депресії більш вузькі. Щоб розібратися з критеріями вибору, прочитайте наш докладний матеріал про вибір психотерапевта.

  Який формат у консультацій?

  Консультація проходить через відеозв'язок, сервіс відеозв'язку та оплата вбудовані у сайт. Деякі психологи Тритфілд консультують очно: якщо такі фахівці є у вашому місті, на сторінці «Терапевти» ви побачите окремий список. Зазвичай сесія триває годину, але деякі психотерапевти можуть встановлювати тривалість зустрічі 50 або 55 хвилин. Зміст консультації залежить від напряму, в якому працює психолог, і від вашого запиту — тобто жорсткої структури тут немає.

  Чи можу я бути впевненим у конфіденційності та збереженні даних?

  Оплата обробляється спеціалізованим процесором платежів: Тритфілд не має доступу до даних вашої кредитної картки. Відеозв'язок влаштований так, щоб відеопотік не зберігався на сторонніх серверах і передавався у зашифрованому вигляді. Це означає, що підключитися до сесії може лише психотерапевт та його клієнт (чи клієнти, у разі сімейної психотерапії). Якщо ви хочете зберегти анонімність, ви можете використовувати вигадане ім'я при реєстрації.

  Як вибрати психолога, якщо я не знаю, що зі мною?

  Усвідомити та сформулювати проблему — важлива частина психотерапії. Більшість клієнтів приходить до психотерапії без чіткого запиту, і це нормально. Тому обирайте психолога, який інтуїтивно викликає у вас довіру та почуття безпеки. Якщо вибрати дуже складно, прочитайте наш докладний матеріал про вибір фахівця або напишіть нам за адресою [email protected], ми відповімо на питання про роботу платформи та допоможемо обрати психолога.

  Що казати, якщо я не знаю, у чому моя проблема?

  Вам не потрібно володіти якоюсь спеціальною термінологією або знаннями: говоріть про свої почуття так, як виходить. На першій сесії є сенс познайомитися з психотерапевтом, поставити запитання, обговорити формат роботи (наприклад, правила перенесення сесій). Розкажіть про те, що вас привело на терапію і чому саме зараз: які почуття або події вас непокоять, що змінилося, куди вам хотілося б прийти завдяки терапії. Разом ви поступово визначите ваш план та цілі.

  Чи потрібно якось підготуватися перед першою консультацією?

  Перевірте, що у вас стабільний інтернет, працюють мікрофон та вебкамера. Переконайтеся, що ніхто не зайде до вас під час консультації і що вашу розмову не чути із сусідньої кімнати. Якщо у вас увімкнені спливаючі сповіщення або вібрація, їх краще тимчасово відключити. Дайте собі 15 хвилин до сесії, щоб зібратися з думками та відключитися від робочих та домашніх справ. Намагайтеся спланувати день так, щоб і після сесії у вас було 20-30 хвилин без зустрічей та планів.

  Чи можна звернутися до психолога анонімно?

  Можна. Вам не обов'язково вказувати прізвище при реєстрації, ви можете повідомити психологу лише ім'я, скорочену форму імені або навіть «псевдонім». Зверніть увагу, що при реєстрації через соцмережі ваше повне ім'я може підвантажитися автоматично, тому для повністю анонімної роботи краще створити окрему поштову скриньку і зареєструватися з неї. Психолог у будь-якому випадку дотримується конфіденційності — і нікому не переповідає зміст сесій.

  Який напрямок психотерапії краще обрати?

  Для більшості запитів (вигорання, тривога, стосунки з дітьми, партнерами або батьками, кризи) важливішим є ваш контакт із психотерапевтом, ніж конкретні методики та підходи. Якщо узагальнити, гештальт-підхід добре працює із проблемами стосунків, самотністю, втратою. КПТ-терапія ефективна при тривозі, фобіях, прокрастинації, нав'язливих думках. Психоаналіз дозволяє найглибше поринути у причини складнощів і почути пригнічені імпульси психіки.

  На платформі консультують психологи чи психотерапевти?

  Ми використовуємо обидва слова як синоніми, щоб не заплутувати тих, хто поки що не розуміється на тонкощах. З погляду європейського підходу, на Тритфілді працюють психотерапевти — фахівці, які здобули вищу освіту в гуманітарній чи медичній психології, а потім пройшли навчання в одному з напрямів (гештальт, КПТ, психоаналіз тощо). В одній із наших статей ми докладно розбираємо, чим відрізняються психолог, психотерапевт, лікар-психотерапевт та психіатр.

  Оберіть терапевта

  Ми використовуємо файли cookies, щоб користуватися сайтом було легко та зручно. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

  Погоджуюся